Волво Клуб - България

Full Version: Обслужване
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,

Съжалявам за съпроса, а и не съм сигурен дали това е правилното му място, но от няколко дни съм горд собственик на Волво S80 (нов внос). Горе долу се оправих със бумащината по регистрацията на автомобила, но сега искам да и направя пълно сервизно обслужване.

Проблемът ми е следния. До сега не съм имал автомобил и не съм на ясно какво трябва да се сменя. Знам само, че ремък масла и филтри, но има ли и друго? Освен това не съм на ясно от къде да ги закупя и кой да ги смени. Бих ви бил много благодарен ако ме насочите някъде (в София), където мога да свърша и тази част от работата.

Благодаря ви предварително.
Добре дошъл във форума.
Като начало ще ти задам 2 въпроса:
1. Каква е колата модел, година, двигател
2. От кой град си

За да не те питаме повече при бъдещи въпроси от твоя страна те съветвам следното:
1. Добави си подпис подобен на моя, със съдържание кратките данни на автомобила ти;
2. Допълни в профила си населеното място.

п.п. Видях, че си написал София, но все пак, добави си го в профила.
Здравей,

Колата е Volvo S80, 1999 ноември- декември (трябва да проверя), дизелов двигател 2.5D (не е този новия D5), ръчна скоростна кутия.

От Ямбол съм, но живея в София и колата също е регистрирана в София. В момета колата се намира в Ямбол понеже още не съм и направил пълното каско, а и не е обслужена. Още не знам къде да го направя в Ямбол или тук в София (обслужването).

Ще попълня подписа по-подробно в идните нялко дни понеже талона не е в мен.

Поздрави.
И аз съм с 80-ка, но бензинова...
Нещо полезно за теб ще бъде да четеш за 2,5 литровия мотор на ауди. Както сам си ртазбрал точно преди D5. Това е твоя мотор. Ще се разтърся да ти дам малко линкове към теми тук във форума, но като цяло има много изписано по темата...
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=17323&p=141355&hilit=audi+2.5#p141355" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=8&t=17323&p=141355&hilit=audi+2.5#p141355</a><!-- l -->
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?p=130716#p130716" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?p=130716#p130716</a><!-- l -->
Здравей yuckuJackD,

Много ти благодаря за инфото и отделеното време. Smile Имам и още един въпрос как мога да стана член на клуба на Волво.

Мерси.
Ела на някоя сбирка (в който град ти е удобно цък). Запознай се с хората и тогава вземи решение дали да ставаш член на куба или не.
Иначе процедурата е лесна - трябват ти 2-ма поръчители (настоящи члениве на клуба), молба, сника в цифров вид и членски внос от 2 лева на месец (плаща се веднъж годишно).