Волво Клуб - България

Full Version: Ксенон
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги, искам да попитам някои работи за монтирането на ксенон на 850. След като го монтирам, ще ми излиза ли грешка на таблото че ми е изгоряла крусшка, заради по - ниското напреженеи? Ако евентуално има грешка, знаете ли как да я отстряня, освен да купувам допълнително специални кабели за тази грешка. Благодаря предварително.
Поздрави Smile
По принцип не би трябвало да ти излиза грешка, защото тази индикация е за изгоряла крушка на стоповете :wink:
Аз съм с такъв ксенон.При мен грешки нямаше въпреки че няма стоп ерор кабелче или съпротивление или каквото е там.На тоя ксенон цената му беше 100лв 2009.12 месец и 30 лева си платих монтаж за да важи гаранцията 1 година.
Карал съм около 20 000 км с него не е имало проблем Н7 на късите. Имам и на халогените за мъгла там се предаде едната баласта.Това лято мисля да ги преместя на дългите и да взема нов комплект за късите доволен съм при пуснати фарове колата зарежда с 14 волта а преди падаше на 13,2 -13,4V.
Здравейте колеги, аз си намерих ксенон за 70 лв. с една година гаранция, без значение кой го монтира! И за това мисля да се възползвам от офертата. Ще постна тук линк, но не знам дали правя реклама така...(ако трябва, модераторите ще го махнат Smile ) <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.power-hid.com/?gclid=CIaWyLCx9qcCFVUS3wod7muEag" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.power-hid.com/?gclid=CIaWyLC ... 3wod7muEag</a><!-- m -->
Аз съм с Н1 и за сега мисля да сложа само на късите - 35 вата, 6000 К. А за габаритите ми препоръчаха диодни светлини. Имало голям избор и може да се вземат със същия цват като ксенона, за да не свети грозно Smile
Значи да не се притеснявам за тия грешки. Това е добре, защото така спестявам около 60лв. Smile Благодаря много за отговорите! Поздрави. Smile
Няма гаранция че няма да ти излезе грешка но при тая цена е ок Smile Сподели после за габаритите че и аз искам да ги сменя светят стандартно жълто и е грозно.Не че карам на габарити само но няма лошо да се сменят Smile
Добре колега, когато ги сложа, ще се похваля и ще кача снимки да се види нагледно Smile .
При мене бях сложил ксенон на къси и на дълги. Излезна около 200 лв - преди 2 години. Грешката на таблото за изгоряла крушка светна веднага и така си карах Big Grin
Здравейте колеги. Специално за lordss и разбира се за всички останали, качвам снимки на ксенона, който си купих. Аз лично съм много доволен и смятам в най-скоро време да си купя и за дългите. Единственото, което ме притеснява е, че не знам къде да монтирам баластите Smile, но ще го измисля някак си. Няма грешка и на таблото за изгоряла крушка. Също така, все се каня да си купя и крушки за габаритите със същата светлина като на ксенона, защото сега е малко грозно, но все не остава време...
Само за инфо вече не пускат с нефабричен ксенон на Годишен технически преглед. Може да се минава докато няма камери. Сложат ли камери няма да пускат.
А стига бре?!?! това пък откога са го приели като закон? Много тъжно ще стане, ако наистина така направят Smile
Pages: 1 2