Волво Клуб - България

Full Version: Какво мислите за следната 850-ка ?!?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте, мотах се из Горубляне и мернах ето тази <!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11300891469182273&f1=details" onclick="window.open(this.href);return false;">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details</a><!-- m --> 850-ка.
Споделете ако някой има някакви наблюдения по случая или ако забележи нещо
или просто иска да ме посъветва нещо Big Grin
Благодаря предварително !
колата е здрава по принцип двигателя е много здрав а и цената е добра , всичко зависи от предишния собственик защото и най-здравата кола попаднала в мърляч ще се скапе бързо та гледай внимателно
По принцип изглежда супер, само ми се струва , че малко са се попрестарали въртенето на километража. Но пък по принцип този двигател има голям ресурс, така че и да са му врътнали 100к, не е от толкова голямо значение.
С една дума карай на сервиз да я погледнат и ако кажат да, се хвърляй. От личен опит мога да споделя, че хич няма да съжаляваш.
Аз от 460 се метнах на 850 и след това станах член на волво клуба, що ли? Big Grin
Да и аз станах фен на марката с едно 440 турбо, но за нещастие старостта на возилото
и неволите покрай него, ме тласнаха към нещо по-ново и от друга марка.
Сега пък просто имам възможност да се завърна към волваците и мн ми се ще да
си търкалям едно огромно дизелово комби. Единствено ме притеснява все още
липсата на познания около дизеловите 850-ки, затова разпитвам.
Има голяма вероятност километража да не работи, защото са го превъртали 99%, а има зъбно клелце което е кекаво и се чупи. Така че обърни внимание ако я тестваш дали върти. По принцип не е болка за умиране (срещу около 10 евро от ипей се сменя колелцето), но да го имаш в предвид :wink:
Благодаря, ще погледна и това !
И не забравяй, че компа пази реалните километри :!: :!: :!:
Така ли? Я разкажи малко за това.
kokok0 Wrote:Така ли? Я разкажи малко за това.
Отиваш на диагностика, закачат я на тетстера и ти казват какви са реалните километри без значение какво пише на таблото :!: :!: :!:
Атака, и аз да науча нещо полезно ! Благодаря !
Pages: 1 2