Волво Клуб - България

Full Version: Накрайници за вакуумните магистрали
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Уважаеми колеги,трябва да подменя няколко от гумените накрайници на вакуумчетата,но в Скан-тех ми казаха,че не ги предлагат.Понеже са доста специфични,ако някой има информация от къде мога да си купя,да помогне!!! Предварително Благодаря!!!
Можеш ли да обясниш къде се намират и някой снимка да ги покажеш?
Това което ми трябва е черното гумено накрайниче на вакуумчетата.[attachment=18192][attachment=18191]
Няма ги никъде, дори и в Мото Пфое, аз замествах цялата връзка с 4 мм армиран горивен маркуч.
joro74 Wrote:Няма ги никъде, дори и в Мото Пфое, аз замествах цялата връзка с 4 мм армиран горивен маркуч.
И така става, а по моргите ако имаш ходене за нещо друго, пшросто се огледай на земята какво се въргаля... Smile
Това, за което ти пиша обаче е, че за да са се скапали трябва да има причина. На първата снимка показваш вакуум линията за регилатора на налягане на горивото. Прясно ми е още (к'во праясно чакам си го от англия да дойде новия)... Та там ако имаш изпускане на гориво през няколко дена ще се разяждат въпросните маркучета.
Още нещо - питай няколко от доказаните търговци в раздел продава. Сигуренс съм че и пари няма да ти искат, само масрафа на куриера ще си платиш.
Аз бях се запасил с такива, ама останаха само 2 и не знам ще ме издържат ли докато ми дойде регулаторчето, ако ми останат ще ти ги дам
УСПЕХ
Режеш от маркуч эа обратна нафта 3mm. и 4mm.