Волво Клуб - България

Full Version: Хайде още един в клуба
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
От два дни съм горд собственик на Волво 850 комби 126 кончета. За сега съм много доволен от колата. Има фабрична газова уредба и на дълго мога за сега да кажа, че харчи под 10 газ. Мисля тези дни да сменя ремъците филтрите и маслата. За сега съм намерил един единствен проблем и не знам на какво се дължи. Ще съм благодарен ако някой който е имал същия проблем помогне.
Колата след около 100 км. каране на газ започва да прекъсва на ниските обороти. Ако спра за половин час пак трябва да минат 100 км. за да започне пак.
Пожелавам безавариино шофиране на всички колеги.
Честита да ти е колега пожелавам ти много безаварийни и само хубави преживявания с нея.
Колкото до проблема ти честно казано нямам представа, но смени филтрите на газовата и пробвай да видиш дали ще има ефект.
П.П.То така или иначе е хубаво да ги смениш, че не се знае кога са сменяни Wink
Благодаря за пожеланието и за съвета утре точно това мисля да направя
Имам още един "проблем" и един майстор ми каза че е нормално но все пак аз да питам: колата след дълго стоене сутрин например пали по- трудно, веднъж да запали може да я загася веднага и след това пали от първия оборот. Питането ми е дали това е нормално?
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=29&t=18408">viewtopic.php?f=29&t=18408</a><!-- l -->
Благодаря за бързия отговор Smile