Волво Клуб - България

Full Version: бутони за стъклата
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте,

пак да попитам - някой да е свалял конзолата за управление на стъклата и огледалата? трябва да почистя жичките.

и пак да се примоля някой да ми препрати Хайнц на <!-- e --><a href="mailto:legaladvicebg@yahoo.com">legaladvicebg@yahoo.com</a><!-- e -->
Здравейте,

пак да попитам - някой да е свалял конзолата за управление на стъклата и огледалата? трябва да почистя жичките.

и пак да се примоля някой да ми препрати Хайнц на <!-- e --><a href="mailto:legaladvicebg@yahoo.com">legaladvicebg@yahoo.com</a><!-- e -->
не е трудно, но трябва да внимаваш
аз съм свалил хайнеса ама е на работа и е бая голям 42 мб, подсети ме в понеделник да го резна на малки архивчета и да ти ги пращам едно по едно за ден два мисля че ще успеем да го преточим :-)
не е трудно, но трябва да внимаваш
аз съм свалил хайнеса ама е на работа и е бая голям 42 мб, подсети ме в понеделник да го резна на малки архивчета и да ти ги пращам едно по едно за ден два мисля че ще успеем да го преточим :-)
@legaladvicebg имате поща :wink:
Би трябвало и 5-те части да са там.
@legaladvicebg имате поща :wink:
Би трябвало и 5-те части да са там.
Много ти благодаря но имам само един rar file, а май трябва да са общо пет?

Благодаря все пак за доброто желание!

Явор
Много ти благодаря но имам само един rar file, а май трябва да са общо пет?

Благодаря все пак за доброто желание!

Явор
да не ти се задръстила пощата и автоматично да ги трие, свали първия рар. фаил, и прати л.с. на DUMFREE да ти ги праща един по един, сваляш триеш пишеш пак сваляш триеш и така пет пъти Big Grin
да не ти се задръстила пощата и автоматично да ги трие, свали първия рар. фаил, и прати л.с. на DUMFREE да ти ги праща един по един, сваляш триеш пишеш пак сваляш триеш и така пет пъти Big Grin
Pages: 1 2 3