Волво Клуб - България

Full Version: Продавам габаритчета за S/V40 големите
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Продавам габаритчета в бронята за S/V40 между 2001 и 2004, по 15лв на бройка, в София са, за страната - еконт за сметка на купувача, телефон за контакт - 088 22 10 829
Arrow
предно дясно / задно ляво габаритче остана една бройка, другите са в наличност
остана само един брой -задно дясно/предно ляво
Smile Ти на кое викаш предно ляво? От страната на пилота (шофьора) ли? На мен ми липсва предното откъм пътника.
А ми то предно ляво си е само едно, именно от страната на шофьора. Но тези габаритчета са от големите, т.е. за по-новите коли, след фейслифта. Ти не беше ли с по-стара? :mrgreen:
:? Ийййй прав си, аз съм си от старото поколение. Пак греда Sad От тая пуста бира чета през ред :lol:
А н.п., но нови се продават в Евротооо 07 за двадесетина кинта Wink
bg_tiger1978 Wrote:А н.п., но нови се продават в Евротооо 07 за двадесетина кинта Wink
на мойте пише волво, има разлика -личи си когато е депо, дразнещо е ако са в различен цвят, а и качеството е различно, не е евтина пластмаса, която да се дере от въздуха и няма да ти се олюпи вътре рефлекторът след една година нагряване от крушката
Извинявай Марти, идеше реч за старите габаритчета и за подмяна на счупени такива, не дали са оригиналдъ или не Wink
Pages: 1 2