Волво Клуб - България

Full Version: Парно във 440 Turbo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги.Тъй като имам проблем с радиатора на парното реших да ви попитам за съвет,та проблема е такъв: Радиаторът на парното ми е протекъл и то не за първи път до сега успявах да го оправя някак си ,но ми писна и като тръгнах да търся радиоато такъв не намерих всички ми предлагат от 460 , аз като го гледам е по различен от моя и имапо дулги траби и е малко по голям.Въпросът ми е какъв радиато би стал на моето VOLVO?
mar7ooo_92 Wrote:Здравейте колеги.Тъй като имам проблем с радиатора на парното реших да ви попитам за съвет,та проблема е такъв: Радиаторът на парното ми е протекъл и то не за първи път до сега успявах да го оправя някак си ,но ми писна и като тръгнах да търся радиоато такъв не намерих всички ми предлагат от 460 , аз като го гледам е по различен от моя и имапо дулги траби и е малко по голям.Въпросът ми е какъв радиато би стал на моето VOLVO?

Има значение дали си с климатик или не. Само това е разликата. Ти с какво си за да ти потърся английско?
Без климатик съм.Колата е VOLVO 1.7 Turbo от 89-та