Волво Клуб - България

Full Version: Заместител на CD-Changer за HU-серия
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Някой гледал ли е това:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ebay.com/itm/Car-mp3-player-Volvo-HU403-HU555-HU601-HU603-HU605-/270785952552?pt=Car_Audio_Video&vxp=mtr&hash=item3f0c19bb28">http://www.ebay.com/itm/Car-mp3-player- ... 3f0c19bb28</a><!-- m -->

дали ще върши работа? Смятам да рискувам и да си поръчам едно такова :roll:
Може и да работи, но все пак е китайско и не очаквай чудеса. :-)

Хех... Това вече е смешно имайки в предвид, че става дума за mp3 : " without the loss of sound quality" ... :lol:

edit: Гледах, какво са писали клиетните на този търговец, има доволни от покупката на такова чудо.

Другия вариант е да ти предложа едно от моите платки, но е само аудио вход.:-)
гледах има и за SC-серията и за други марки МПС, има и други продавачи продаващи същият аксесоар, а пък и китайците какво ли не измислят Smile в противен случай това ще са най-глупаво изхарчените ми пари Big Grin
"Другия вариант е да ти предложа едно от моите платки, но е само аудио вход.:-)" - ще дадеш ли малко повече обяснение за това Smile
P.S. намерих и CD-Changer за 10 CD за моето CD - HU605, ама вървеше над $200 Sad
P.S. И още едно за 175...........
tqnso Wrote:"Другия вариант е да ти предложа едно от моите платки, но е само аудио вход.:-)" - ще дадеш ли малко повече обяснение за това Smile

Тук има всичко описано. Wink
Tisho Wrote:
tqnso Wrote:"Другия вариант е да ти предложа едно от моите платки, но е само аудио вход.:-)" - ще дадеш ли малко повече обяснение за това Smile

Тук има всичко описано. Wink

С това устройство ще може да се включи примерно MP3 player или GSM нали? А нещо с USB :oops: Дай някаква цена на твоето устройство Wink
tqnso Wrote:С това устройство ще може да се включи примерно MP3 player или GSM нали? А нещо с USB :oops: Дай някаква цена на твоето устройство Wink


USB няма. GSM без проблем, аз в колата го ползвам и да говоря по телефона - звука на високоговорителите а за микрофон ползвам този на телефона.
Tisho Wrote:Може и да работи, но все пак е китайско и не очаквай чудеса. :-)

Хех... Това вече е смешно имайки в предвид, че става дума за mp3 : " without the loss of sound quality" ... :lol:

edit: Гледах, какво са писали клиетните на този търговец, има доволни от покупката на такова чудо.

Другия вариант е да ти предложа едно от моите платки, но е само аудио вход.:-)
каква е цената или дай телефон
Аз имам нещо такова в колата си на производителя "YATOUR" , работи прекрасно ! Слотове за USB, SD-card обикновен аудио жак 3 мм. Ползвам го защото HU-605 започна все по-трудно да чете дискове. Купих го за около 160 лв миналата година от София.
Аз също закупих Yatour, само че за ipod. Включих го отзад във входа за чейнджър, но останах без телевизия. Има ли вариант да имам и двете?
napalm Wrote:Аз също закупих Yatour, само че за ipod. Включих го отзад във входа за чейнджър, но останах без телевизия. Има ли вариант да имам и двете?

Да. ятора в багажника при тунера и на тунера си има букса къде да го включиш. Smile
Pages: 1 2