Волво Клуб - България

Full Version: Волво 460 1.7 бензин турбо 1991 година Голям проблем
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте,отчаях се и реших да пиша тука. Smile До колкото разбрах на двигателя имам 2 тампона които са пружинени,имало и маслени но моите са прожинени.Единият от тях ми е скъсан и то много...Двигателя ако го хвана с две ръце отгоре мога да си го места...когато е изръчкам и се размести скоростите не ми влизат...питал съм на много места за тоя тампон казват ми 200 лева със отстъпката....ако някой знае къде го има по евтино или може да ми го намери да пише,ще му бъда много благодарен,след това може да измислим чакълъка Tongue Smile да пише тука или да ми клипне телефона ми е 0885242377,казвам се Цветан Smile
За кой точно тампон става въпрос?
Двигателя как се води B18E, B18U и т.н.
yuckuJackD Wrote:За кой точно тампон става въпрос?
Двигателя как се води B18E, B18U и т.н.
Щом е турбо ще е B18FP
1.7 турбо бензин е 1991 година мога ти прата снимки по скайпа да е видиш точно каква е Smile двигателя ми как играе заради тоя тампон...
доколкото разбрах били 2-ва вида маслени и пружинени,моя бил пружинен,дано се сетите за какво говора и аз не съм много наясно ... ;( а как ми се кара... ;(
цък
В колата му има 3 тампона, кой от 3-те търси, предполагам този от линка, но ....
[Image: 025549701-big.jpg?r=0]
ем ако мога да смена и трите,защото след скъсването на 1-ят,може и 2-ят да се е скъсал вече,3-ят обира ударите и той ще замине рано или късно ..
Откъде мога да си ги закупя? там в тоя сайт пише,че нямат в наличност ...
Напиши от къде си.
Хора, аз се отказвам, ченгела си го забравих вкъщи...
Pages: 1 2