Волво Клуб - България

Full Version: проблем на бензин
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
здр.Имам 440,1.8и,95г.На бензин работи на ниски обороти,но включа ли на първа да потегля и колата загасва.Според мен не достига бензин,може би нещо се е запушило.На газ работи перфектно.Дайте някакви идеи-някаква добавка за почистване или смяна на някакъв филтър
Смени си горивния филтър и си почисти бензиновите дюзи.
... дай повече подробности
... само при тръгване ли има проблем ... как е мощността на останалите предавки ... какво е поведението при рязко натискане на газ-та ... ускорението плавно ли е при всички предавки ... какво е положението при ускорение от ниски обороти ... стрелката на оборотомера достига ли до червения сектор ...
... трябва да има и други признаци появили се непосредствено с гасненето на първа предавка
Didovolvo1.9td Wrote:Смени си горивния филтър и си почисти бензиновите дюзи.

... иначе колегата те е насочил към най характерния проблем при бензинова кола с газ ... направи първо това :!:
Колега моя проблем е същия на бензин не пали въобще през дюзата се вижда че минава съвсем малко бензин. Сменил съм цялата моноинжекция, помпа,компютър и все същото какво му е незнам!
Волво 460 B18U
xrbrtzv Wrote:Колега моя проблем е същия на бензин не пали въобще през дюзата се вижда че минава съвсем малко бензин. Сменил съм цялата моноинжекция, помпа,компютър и все същото какво му е незнам!
Волво 460 B18U

А дюзата не е ли към системата?