Волво Клуб - България

Full Version: ПРОДАВА Volvo V40 НА ЧАСТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Добър ден колеги продавам Волво В40 на части колата е катастрофирала намира се в град Костинброд ако има интерес пишете . Нов съм във форома и още незнам какво точто трибва да кача ще съм много благодарен ако ми помогнете .
d442442 Wrote:незнам какво точто трибва да кача ще съм много благодарен ако ми помогнете .

Привет колега Wink
Това което трябва да добавиш е изчерпателна информация за колата-година,мотор,скорости,екстри...,история на колата,какво става за продаване-какво не,хубаво е да добавиш още снимки...,и така Wink
Успех ти желая!
Имаш лично колега Wink
Колега, ако дантите са ти 15", здрави са и не са изкривени имам интерес към тях. С какви гуми е, летни или зимни? Кажи цена. Благодаря.
Колега, имаш ли теглич и ако да каква му е цената
Имаш лично и от мен колега!
kire Wrote:
d442442 Wrote:незнам какво точто трибва да кача ще съм много благодарен ако ми помогнете .

Привет колега Wink
Това което трябва да добавиш е изчерпателна информация за колата-година,мотор,скорости,екстри...,история на колата,какво става за продаване-какво не,хубаво е да добавиш още снимки...,и така Wink
Успех ти желая!
благодаря колега ще добавя всичко
нямам теглич колега а джантите са продадени днес ще кача още снимки
цена за скоростната кутия и с кои мотор е
Чакаме инфо за мотора и повечко снимки!!!
Pages: 1 2