Волво Клуб - България

Full Version: v70 1998 / газов инжекцион
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
привет на всички преди няколко месеца си купих v70-ка обслужих я и дълго време след това не съм имал никакви проблеми .... до преди няколко дена , проблема се изразява в това че при потегляне в ниските обороти 1000 - 2000 има някакво прекъсване което и за момент и след това изчиства а веднъж влезе ли над 2000 проблема изчезва , но също така ако задаржа колата в диапазона 1000 - 2000 прекъсва...след малко пак и така до момента в които влезе над 2000 (и на газ и на бензин). До сега имах само време да замеря дали проблема не е от кабели но кабелите са наред , с нови свещи е остана само да проверя дистриб. капачка и палчето .Въпросът ми е някои дали случаино не се е сблъсквал с такъв проблем за да не се лутам още дълго с този проблем.Благодаря предварително!!!
Ами ...на мен ми се е случвало.На бензин (газ все още не съм сложил ) .С почистване на дистрибуторна капачка и зачистване на клемичките в нея и палеца ,всичко изчезна.
прим беше от кабели! Ти как провери твоите че са наред!