Волво Клуб - България

Full Version: Volvo 850 2.0 20v въпроси
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги. Първо се извиняван за новата тема, но не знам как да процедирам обещавам да се науча Big Grin
От около месец съм горд собственик на 850 2.0 20в седан 143 кончета с газ и така към въпросчетата. Ми първо най-важните поне за мен: имам някакъв проблем с АБС - понякога работи понякога не и незнам на какво се дължи. Това нещо когато съм на бензин ми свети една лампа точно до тази за абс. Мисля че е за ламбда сондата, но не съм сигурен. Понякога когато работи на място се менят оборотите и на газ и на бензин дори и гасне, но много рядко. Другото, което ме притеснява е, че когато запаля колата и топла и студена и на газ и на бензин за около 3 минути ми свети сървис. Също тека не ми работи подгрева на седалките. Ако някои може да ми даде съвет за някои от проблемите ми ще бъда безкрайно благодарен и отново се извинявам за новата тема. Предварително благодаря.
1. За около 3 минути ми свети сървис - това е лампа, която да ти напомня да си смениш маслото. Светва на 10к км или една година (което настъпи първо). Друг е въпроса дали ще я ползваш по предназначение или ще я нулираш без значение от смяната на маслото ти. Как се гаси - RESET SERVICE LIGHT

2. Също тека не ми работи подгрева на седалките - Ремонт подгрев на седалка. За S80 е, но принципа е същия.

3. ABS-a - колего с 850 да споделят.

УСПЕХ

п.п. И моля, опитай се да пишеш малко по-разбрано. Не за друго, но подобни постове е наказание да бъдат прочетени, а по този начин намаляваш собствените си шансове някой да се опита да ти помогне със съвет...