Волво Клуб - България

Full Version: Загрява - проблем с тоците?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,
Първо Честита Коледа, имам следния проблем, колата загрява, но интересното е, че това се случва само тогава, когато пусна фаровете. Когато натисна бутона за включване на фаровете, на таблото ми моментално светват абсолютно всички лампички и температурата ми започва да се качва, когато изключа фаровете температурата почва да пада. Перката работи от вентилаторите духа горещ въздух, водната помпа според мен също работи, сигурно някъде масата прави на късо. Дали някой от Вас се е сблъсквал с подобен проблем, и как го е решил. Чичко полицай само чака да види някой без включени фарове за да изкара по-весело празниците. Колата е произведена в Холандия и е с фабрична газова бутилка и двигател на Рено. Двигател B18kp
Според мен колата ти не загрява , а отчита температурата неправилно . Аз имах подобен проблем но на 745 , проблема при мен беше че ми се беше запалил километража(разбирай тъблото ). Не знам при 4хх дали данните за уредите минават през компютър.