Волво Клуб - България

Full Version: И пак 850 T5-R
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Момчето което продава въпросното волво беше така любезен да ми каже рамата на колата и се оказа,че мотора е B5204FT което си е точно 210-211к.с. каза ,че е чипосано за това е 240 к.с. показа ми клипче в което колата ускори от 0-100 за 7 секунди като не я тормозеше до край на първа я изцеди до 4500 об. каза ,че колата гори около 1л. масло за 10.000км
Което според мен си е нормално ... но ако имате още някой неща за споделяне ще се радвам да го направите Smile
Колата изглежда добре и има стегната стойка.Ако всичко и е наред ...мии ,не само не бих се замислял,напротив- веднага скачам в нея :oops:
Здравейте , сигурен съм на 100 % че познавам тази кола в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ Я ВЗИМАЙ виждал съм я каква е
stefpetkov Wrote:Здравейте , сигурен съм на 100 % че познавам тази кола в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ Я ВЗИМАЙ виждал съм я каква е
Що бре Стефане... Sad ,аз и Методи ходихме да я видим...и колата си става(като не се ангажираме с цената),ти какво имаш в предвид?
stefpetkov Wrote:Здравейте , сигурен съм на 100 % че познавам тази кола в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ Я ВЗИМАЙ виждал съм я каква е


Ще се радвам ако споделиш с нас (мен) за да знам какво й има и евентуално да не се купува?
Както знаете работих до тази автокъща и много пъти съм я виждал тази кола , пропушва сериозно отзад въпреки че на собственика не му се иска да е така
stefpetkov Wrote:Както знаете работих до тази автокъща и много пъти съм я виждал тази кола , пропушва сериозно отзад въпреки че на собственика не му се иска да е така

Аз до колкото разбрах от KIRE каза,че колата не пуши работи нормално и общо взето все хубави неща ми каза Smile освен,че има външни забележки Smile
Vin_Diesel_9_0 Wrote:
stefpetkov Wrote:Както знаете работих до тази автокъща и много пъти съм я виждал тази кола , пропушва сериозно отзад въпреки че на собственика не му се иска да е така

Аз до колкото разбрах от KIRE каза,че колата не пуши работи нормално и общо взето все хубави неща ми каза Smile освен,че има външни забележки Smile
Дано да е така както казва Кире но до есента си пропушваше , ноември се махнах от там
Някой гледал ли е колко стуват тия машини извън БГ...?
Eй таз машина изглежда доста атрактивна, а и кат' гледам и двигателя не е мит
<!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11322587603413180&f1=details">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details</a><!-- m -->
Pages: 1 2 3 4