Волво Клуб - България

Full Version: Търся уплътнение за шибидах на 340GLE
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравеите, от Стара Загора съм.
Някой има ли представа къде мога да си сменя уплътнението на шибидаха? Не е отварян никога и сигурно уплътнението е залепнало. Не тече,но ми се иска да ползвам шибидаха по жегите, а отворя ли го ще протече. Да ме насочите към сервиз или място където да ми решат проблема? Благодаря Smile
Колега поне кажи от кой град си.Така ще е по лесно с помоща.Аз няма да съм ти полезен,но колегите може и да помогнат.Успех
Пробвай да го напръскаш със някаква смазка на спрей и може да се отвори без да се скъса, все пак във Волво материалите не са най-кучешките, а и за по времето на твоя модел все още се произвеждаха истински коли. Не знам къде в СТ. Загора има подходящ сервиз за такава манипулация, но тук във Варна има един магазин, ( може би и при Вас има) който продава всевъзможни като модел и размер гумени уплутнения, че даже някои от тях са със самозалепваща лепенка, ако намериш подходящото мисля че можеш да си го залепиш и сам. Успех с решаването на проблема Wink