Волво Клуб - България

Full Version: проблем с CD на xc90
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги преди 2 дни си докарах xc90 от Германия и страшно ме кефи просто уникален автомобил има само един проблем, нещо не работи CD-то и незнам какво му е, вътре има зареден диск и каквото и да натискаш не работи, нито сменя дисковете нито иска да извади този единствено изписва "DISC UNREADABLE" ако някой може да помогне ще съм благодарен
Tisho от клуба е твоето решение.Пиши му на лични.
Благодаря колега и аз се сетих за него
Колеги днес с любезното съдействие на Тишо проблема беше отстранен, изключително му благодаря и се радвам че все още има такива хора
Здравейте! Аз също съм с подобен проблем, би ли споделил какво по-точно му беше и как да го отстраним.
Колега имах заседнал диск вътре, уредбата не чете мр3 и когато му пъхнеш такъв диск често засяда и дава грешка, вади се само с Вида софтуерно или при Тишо чрез друга интервенция Big Grin , аз така го взех от шваба, човека слушаше само радио Антена Байерн Big Grin
shenti_bul Wrote:Колега имах заседнал диск вътре, уредбата не чете мр3 и когато му пъхнеш такъв диск често засяда и дава грешка, вади се само с Вида софтуерно или при Тишо чрез друга интервенция Big Grin , аз така го взех от шваба, човека слушаше само радио Антена Байерн Big Grin


Здравей колега, при мен се случва постоянно на ченджъра ми (HU-803) само че ми пише "CD ERROR" .. нито иска диска да извади нито да смени... та пробвах с добрата стара техника - юмрук, но не помогна ( шегувам се разбира се :mrgreen: :mrgreen: ) Не го пробвай това..

Пробвай следното- натисни "EJECT" и след това побвай леко да вкараш друг диск (понеже вътре е заседнал) и леко побутни няколко пъти, би трябвал ода го изхвърли.

Поздрави, Иван!
In Flames Wrote:
shenti_bul Wrote:Колега имах заседнал диск вътре, уредбата не чете мр3 и когато му пъхнеш такъв диск често засяда и дава грешка, вади се само с Вида софтуерно или при Тишо чрез друга интервенция Big Grin , аз така го взех от шваба, човека слушаше само радио Антена Байерн Big Grin


Здравей колега, при мен се случва постоянно на ченджъра ми (HU-803) само че ми пише "CD ERROR" .. нито иска диска да извади нито да смени... та пробвах с добрата стара техника - юмрук, но не помогна ( шегувам се разбира се :mrgreen: :mrgreen: ) Не го пробвай това..

Пробвай следното- натисни "EJECT" и след това побвай леко да вкараш друг диск (понеже вътре е заседнал) и леко побутни няколко пъти, би трябвал ода го изхвърли.

Поздрави, Иван!

Като така ще досчупиш механиката... Wink
Има и интелигентни решения - с VIDA безопасно и безболезнено Big Grin
Здравейте! От скоро съм горд собственик на XC90 D5 2004. Прекрасвн автомобил, но и аз , както колегата,открил темата, установих че ЦД-то (6 диска) не работи. При запалване на колата започва да щрака, опитва се нещо да направи и до там. Не приема дискове. Ако някой може да помогне, ще съм изключително благодарен!!!
Pages: 1 2