Волво Клуб - България

Full Version: Джанти от Volvo 940 за Volvo 850?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, колеги! Имам едно питане. Джанти от Volvo 940 за Volvo 850 стават ли. И двата модела са със 5 болта. В момента карам със 15цола стоманени. Искам да сложа 15цола лети. Единственото, което ме смущава е, че са различни като цифри автомобилите. Някои знаели, дали са съвместими?
Джантите на 7ма и 9та серия са по-изнесени навън от тези на 8ма серия иначе и двете са 6J 15 и другите размери са еднакви но има и още един размер ЕТ който е различен , иначе стават аз лично карам с джанти от 760 малко са по-изнесени но няма проблем на S90ката и на V70 няма проблем
stefpetkov Wrote:Джантите на 7ма и 9та серия са по-изнесени навън от тези на 8ма серия иначе и двете са 6J 15 и другите размери са еднакви но има и още един размер ЕТ който е различен , иначе стават аз лично карам с джанти от 760 малко са по-изнесени но няма проблем на S90ката и на V70 няма проблем
Благодаря, колега!
Стефчо, уточняваите при теми като тази, за джанти от 7.. или 9.. прехвърлени на 850, че това, което сте писали тук важи за тези 850-ки, които са с 5 болта, а има и 850-ки с 4 болта и те са доста, примерно моята е с 4 болта, а съм виждал и много други. Дали има и 7-ци и 9-ки с 4 болта, май не - не съм сигурен за това, а и да има - не знаем дали всички размери са като при 8-ците, та затова де - да не се бъркат хората, които не знаят. Това е като уточнение. Поздрави.