Волво Клуб - България

Full Version: Вдлъбнатини по тавана, моля за съвет!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, проблемът ми е следния:
Автомобила, който закупих наскоро има неравности по тавана като от градушка, видях ги още като го купувах, но на фона на техничоското състояние и общия вид на автомобила съобразено с цената на която го купих това с тавана го преглътнах. Та вдлъбнатините са общо 4 като двете почти са незабележими, а другите две са доста големи и много ме дразнят само там гледам. Не е наранена боята и не ми се сваля оригиналната боя. Това което ми идва като идея е да сваля отвътрешната страна тавана и с помоща на вакум-лапа поставена отгоре на тавана върху вдлъбнатината и с гумено чукче или просто лек натиск отдолу да изправя тези неравности. А ако някой вече се е спрявял с подобен проблем и може да ме насочи към майстор ще е за предпочитане. Прикрепям снимки на вдлъбнатините. Моля за съвет![attachment=22211][attachment=22207]
Не съм проявявал интерес по твоя въпрос, но един колега беше пуснал една такава тема (линка отдолу) , не знам какво е станало там , ако искаш свържи се с него Wink
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=29&t=20953&p=167502&hilit=%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B0#p167502">viewtopic.php?f=29&t=20953&p=167502&hilit=%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B0#p167502</a><!-- l -->