Волво Клуб - България

Full Version: Среща Бургас
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Предложете една дата да спретнем една среща в Бургас ?
Аз на 24ти ще съм в Бургас.Ако нямате нищо против срещата да е в събота можем да се съберем Smile
:roll: Няма раздвижване по темата, защо така???
Ами може да ги е страх хората да се събират - виж от една софийска среща какво стана...
А сега сериозно - мисля че е крайно време и аз да се появя на една такава Бургаска среща!
Здравейте гларуси. Отдавна ми се ходи на събиране на волвари, ама пуста неволя.... не е до страх Smile Smile а отдавна не сме се преброявали. Аз лично за подобряване на финансовата независимост на семейството работя и в събота, а съпругата ми - в неделя, и ми оставя да гледам малката, но мисля, че в неделен ден около обед бих могъл да се измъкна за малко. Иначе няма да е зле да се съберем на по нещо газирано, да си побъбрим, а напоследък доста Волва срещам по улиците на Бургас.

П.П. А в събота съм свободен от служебни задължения чак в късния следобед.
Ако искате нека всеки сподели кога е по-свободен, та да намерим подходящ час за срещи та да можем да се съберем всички. Поздрави на всички.
Само кажете кога аз ще почивам не е проблем , а до страха няма такъв Smile
Айде, двама сме! Smile Smile Smile
Ако се разровите назад във форума ще разберете , че преди време нещата в Бургас изглеждаха така :

- срещи всяка втора неделя по обед на "Метро"
- кръчмичка някъде около или в Морската градина
- присъстващи много начело със Сашо, Краси, Стефан, Манол, Близнака, и прочие...
- гости - много, предимно от Варна и Шумен

Ако искате , чуйте се по телефоните, ясно е че е криза , ама ако се намерите и уточните всички ще се радвваме. Даже ще помагаме с каквото можем. Дори и с присъствие, че от една година и нещо не съм ходил в Бургас...
Имаше един момент когато се събирахме всяка неделя.Надявам се другата седмица да успеем да се съберем повечко хора.Отдавна не съм присъствал на готина Бургаска среща.Колегите от другите градове са винаги добре дошли.Доста весело сме си изкарвали и с гости Smile Какви времена бяха тогава а?
Аз съм навит да идвам Smile само определете някакъв ден и място Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8