Волво Клуб - България

Full Version: Фабрична аларма на Волво 850
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Някой случайно да има схема,кое къде се намира на заводската аларма на 850-ка ,че нещо я няма никаква.Предварително благодаря! Wink
Махаш кората под волана и там ще видиш релето,на него си пише ALARM. След като го махнеш стартера няма да върти - трябва да направиш мост между двете крачета, но не помня точно кои!!!
Трябва ми някаква схема или ориентир поне как изглежда алармата.Махнах кората под волана,но аларма така и не видях.Имаше празна жълта букса,може би на нея да е била алармата.Иначе по навътре намерих управляващото реле на алармата (№ 210-211) в което по средата влиза едно кабелче с букса,с две думи всичко е включено.
Armagedon виж това може да ти помогне. http://www.volvoclub.org.uk/tech/service...System.pdf.
Късмет. Wink
Благодаря ти,но това съм го разглеждал и не можах да добия представа как изглежда и къде точно е самата аларма.
Armagedon, до колкото можах да разбера, алармата се намира отляво на жабката. Трябва да махнеш кутията (4ри болта май) и да погледнеш у лево. Поне така го пишат хората.
Възраждам малко темата. Нито под волана намирам аларма, нито отляво на жабката и най лошото, че не намирам някоя празна букса или място на което да е седяла, а много ми се иска да си възстановя фабричната...
А , имаш ли модула със сирената в десния калник ? Махаш десния мигач , клякаш и поглеждаш в дупката , може да светнеш и с фенерче за по-сигурно .
Ако някой иска подарявам комплекта аларма със сензори за движение от 850 без дистанционни и ключе :lol:
За какво ключе става на въпрос ?
Pages: 1 2