Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с Волво 850.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги за съжаления ще трябва да се разделя с кораба.
Вчера без да искам реших малко така да покарам с по-висока скорост и изведнъж ми светна лампата на казан4ето.............цялата те4ност из4езна и сега ми се струва 4е е издухана гарнитурата. Пълня казанчето, водата бълбука хвър4и нагоре, из4езва някъде ................... Ина4е не загрява , върти си перката , има парно........е само дето излиза вода от парното от долу някъде и пълни задните седалки, ама това проблем ли е !!!! хахахахха

Датчика на разпределителният вал и той е за смяна ( 160 лв ) нов и така като гледам нямам сили да се боря за кораба. Ако някой има желание да го купи и да си го оправи, моля да заповяда и да предложи цена
ето линка в mobile.bg за колата

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobile.bg/11338465794597656">http://www.mobile.bg/11338465794597656</a><!-- m -->

Наистина съжеляван ,но не ми се хвърлят пове4е пари .......винаги съм й сменял всичко , когато се е наложило , но в момента нямам възможност.
Имам една 440 ( на жената ) и ще караме нея и това е !
Big Grin
абе може и да не е гарнитура май .............в казанчето може да е проблема . Някой няма ли да подскаже така някаква идея
Не загрява , термостата работи, не духа бяло от аспуха , маслото не е смесено...........дайте някакви идеи, може и да спасим любимата ))))
Колега, голяма каша става така !

За продаване на автомобил си имаме специален раздел. Първото ти мнение по тази тема трябва да е там.

За задаване на технически въпрос/въпроси си има други раздели. На първо четене разделите са според модела, който притежаваш. А ако проблема ти е свързан с двигателя, има други три раздела: Бензин, Дизел, Газ.

Помоли модератор на ЛС да ти оправи нещата.
maora Wrote:абе може и да не е гарнитура май .............в казанчето може да е проблема . Някой няма ли да подскаже така някаква идея
Не загрява , термостата работи, не духа бяло от аспуха , маслото не е смесено...........дайте някакви идеи, може и да спасим любимата ))))

Гледайки снимките от мобилето, това ако не е духане на бяло от ауспуха, незнам какво очакваш Confusedhock: . Един колега продаваше нова гарнитура за глава - май-точно за бензиново 850. <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=21702&p=174939&hilit=%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BC+%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0+%D0%B7%D0%B0+%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0+850#p174939">viewtopic.php?f=12&t=21702&p=174939&hilit=%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BC+%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0+%D0%B7%D0%B0+%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B0+850#p174939</a><!-- l --> Пробва ли да почистиш датчика на разпраделителния вал и как диагностицира че е за смяна? :
На този етап смених заглавието на темата...,ако колегата maora иска да се промени нещо друго да каже Wink
Успех!
днес свалихме с един авер казанчето на парното и се оказа 4е от там те4е
утре излизам на тест драйв със 2ра ръка казанче да видим дали ще се залюбим отново с Волвото
абе тука голяма каша наистина с тези форуми..........то за всяко нещо си има раздел и т.н. Извинявам се ......ще съм по внимателен. )))
Това дето се вижда че е пушек е снимано зимата и е нормално. Иначе сега няма нищо!
Как тествах датчика ли..........ами от компа ми дава само тази грешка и така. Ако някой ми каже как да го почистя.......ще го направя. А го свалих ......пръснах клемите и куплунга където влиза в компа и това е. Не знам какво да му чистя друго. Не съм специалист ))
maora Wrote:Извинявам се ......ще съм по внимателен.
Няма проблем колега...,тук сме да си помагаме Wink
Maora пиши какво е станало че ми е интересно. Тамън почнах да си точа зъбите да пращам пари и ти оправи колата Smile
колеги , работата отива на раздяла за мене и късмет за един кандидат собственик.
Утре е денят ........
Аз оставам ПАК горд собственик на 440 GLT с престижна газова уредба......айде уво )))
Така че, който точил зъби да отива да пие една студена бира. ))
Pages: 1 2