Волво Клуб - България

Full Version: 850 свършва ми водата в радиатора
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте! Преди около седмица си купих 850 комби, бензин 2.0. Точно преди да я купя предишния собственик беше спукал някакво казанче на радиатор на парното(намира се под таблото). Човека си го смени преди да ми я продаде, но сега имам нов проблем - на всеки 100-на километра каране трябва да доливам вода, защото няма. Странноото в цялата работа е, че не намирам теч на вода никъде. Та въпросът ми е дали е възможно понеже няма грам антифриз, водата просто да се изпарява от жегата или нещо от тоя род.

Благодаря предварително за помощта!
Тече от някъде, огледай добре маркучите които са за парното както в двигателния отсег, така и вътре в купето от страната на шофьора!!! Не можеда изпарява толкова много вода, а тези маркучи се с едни бързи връзки, които веднъж като ги откачиш и след това почти винаги текат!!!
А да не би случайно да си взел тази кола? :roll: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=22596">viewtopic.php?f=6&t=22596</a><!-- l -->
Да точно тази си купих.

Ехх, много ги усещаш.. :lol: