Волво Клуб - България

Full Version: Продавам джанти 17" 4х114.3 7J et40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте! Джантите не са мои ,а на приятел и ги сложихме на колата ми просто за да се види как седи Волво с тях...
Пускам обявата от негово име ...Както написах джантите са 17" 7J et40 ...На моето волво му залепнаха и въпреки ,че си мислех ,че ще стане каруца съм учарован(до сега не бях карал с толкова ниски гуми)
Гумите са цървулки и са по-скоро подарък от колкото да има стойност...(215/40/17)
Исканата цена е 350 въпреки ,че аз му казах ,че ми се иска да се на по-ниска цена ,но той държеше да ги пусна така ...За малкото каране което бях с тях не бият което ме кара да мисля ,че са прави ,но ако някой прояви интерес преди продажба ще бъдат проверени (въпросния ми приятел работи в гумаджийница)
За всякакви въпроси пишете ...За цената също пишете ,а аз ще я коментирам с собственика ...
Принципно съм от Габрово...Може да се пратят с опция да се видят...
И аз съм с такива джанти ,марка Радиус .
много добре седят...А за какви пари ги взе?
Цената е 320 лв вече...Айде ,че лятото го изисква...
Ако не искате да ги купите защото много Ви харесва как седят на колата може да ги купите с колата Wink
продадени!