Волво Клуб - България

Full Version: Мазни петна по боята от дървета
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте. Цялата кола е в едни гадни малки мазни петънца които падат от листата на дърветата. Нямат махане. Трябва много да се търкат а това уврежда лака. Вие как ги махате?
brad Wrote:Здравейте. Цялата кола е в едни гадни малки мазни петънца които падат от листата на дърветата. Нямат махане. Трябва много да се търкат а това уврежда лака. Вие как ги махате?

мазни ... или жълтеникави като смола?
При мен беше цялата нацвъкана с такива - бях пуснал тема за това чудо

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=21922&p=176725#p176725">viewtopic.php?f=16&t=21922&p=176725#p176725</a><!-- l -->
brad Wrote:Здравейте. Цялата кола е в едни гадни малки мазни петънца които падат от листата на дърветата. Нямат махане. Трябва много да се търкат а това уврежда лака. Вие как ги махате?
Здрасти колега! Моята кола постоянно е под една липа под блока и от нея пада някакъв сладникав сок като смола и се лепи навсякъде и колата става лепкава.Аз го махам това нещо , като един път я мокря цялата с хладка вода да омекне тоя сок и след това я мия с гъба, и после я подсушавам.Всичко се маха и си е както преди.Поздрави и успех !