Волво Клуб - България

Full Version: Проблем !! Volvo v40 2.0 140 !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги имам проблем,от няколко месеца на сам,при запалване на колата се чува странно съскане,фучене !! :| :| :| :| Първо помислих ,че ролка на ремака или нещо подобно,но май се оказва хидравличната помпа,тъйкато като мардам ряско волана на ляво на дясно се чува някакво търкане... от хидравликата,но това е само при отворен капак ако съм вътре в купето не се чува ! :?: :?: :?: Idea
И сега незнам къде да отида как да хвана от каде идва този шум както ви казах ....имам някакви предположения,и на 50 % съм сигорен че е това !! Ако имате някакви съвети съм готов да ги приема :geek: :geek: :? Благодаря ви !!!!!!
До колкото знам ако завъртиш волана максимално на ляво или надясно се чува един звук и той е точно от хидравликата ,но при рязко завъртане не би трябвало да се чува.. Ако искаш пробвай това и виж дали се чува същият звук ,ако не друго поне ще разбереш дали е от хидравликата или от нещо друго Smile ... Интересен проблем .. Нека по информираните колеги да се включат и да помогнат на човека Smile
Сервиз му трябва на проблема ... всичко друго написано тук, без да се види на живо от специалист, е ала - бала ...