Волво Клуб - България

Full Version: 4бр. Стоманени джанти "15"за Волво V1и2/S/70
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги.
Преди малко реших да видя дали 15-те ще ми влезнат на новата кола и се оказа, че няма как да стане ...
Та се налага да си продам джантите който закупих миналата година.
Джантите са оригинални на СААБ всичко е с перфектен размер за волвото с изключение на едно. Болта 6мм който държи диска притиснат към главината трябва да се премахне за да влезе джантата или по желание на бъдещия купувач да се разшири малко дупката на джантата. Вървят комплект с гумите и НЕ се продават по отделно. Гумите са GOODYEAR като на тях пише дот 479. Гумите бяха със шипове и ми бяха докарани от Швеция. Две от тях са на по 50% другите две за на около 85% Преди да ги сложа бяха балансирани и една от тях залепена поради спукване. Както са престояли цяло лято в мазето нито една не е спаднала. Забравих да кажа, размера им е 195/65/15.
Цената за комплекта е 250лв. - Коментар + Подарък 4-ри бр. тасове с лепенки ВОЛВО слагам снимка да се видят как стояха на колата.
Тел. 0877915111-Виктор намират се в град Плевен пращам по ЕКОНТ за ваша сметка до всяка точка Smile
Ъп Arrow цена по-договаряне може само джантите Smile или само гумите Smile
Здравей,
На V70 2003г. ще ми станат ли 15"-те. 16" на 55 зимата са ми ниски и затова търся 15".
lemax Wrote:Здравей,
На V70 2003г. ще ми станат ли 15"-те. 16" на 55 зимата са ми ниски и затова търся 15".

Здравей колега. Това е което успях да намеря от 94г. насам всички ако не се лъжа са с един размер S70/V70/S80/960('94-) ---Централен Отвор-65---PCD-5x108mm ако и ти с тези размери нямаш проблем да ги сложиш но да не се окаже, че и твоя диск е по-голям и да не могат да ти влезнат?
По принцип твоята в70-та се води второ поколение. От предното ми волво в70 първо поколение слагахме джантите на такова като твоето без проблем но бяха 16 цолови. За размерите на дупките са еднакви просто провери с колко мм диск си или поне кажи с какъв мотор си Smile
Ъп на темата Arrow 150лв. за комплекта джанти + гуми.
Arrow
Гумите продадени, останаха само джантите 120лв. 4 бр.
Поради идването на НГ намалям цената на 100 лв. за 4-те ПРАВИ И ЗДРАВИ джанти.
90 лв. До следващия ъп след една седмица
Колега продават ли се още джантите?
Pages: 1 2