Волво Клуб - България

Full Version: Национална Среща 2013 година.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Тук от нашият регион - плевенско, ще сме много доволни на дестинацията "троянски балкан" (Чифлика, Априлици...) Smile
Добре де, няма ли някой да пусне анкета по въпроса?
Дайте да се разберем за датата, после да се преброим и в зависимост от бройката да търсим подходящо място.
Аз също съм за 29.06.2013 г. в Троянския балкан.
аз съм съгласен на каквото кажете и ще се радвам да се присъединя стига да не съм на работа
Давайте идеи за дата и място, за да може да се пусне анкета.
За датата мисля, че юни месец е подходящ.
За мястото се опитайте да давате конкретни предложения с линкове на съответния хотел/база.
+ 1 за Троян, а за дати мисля юни месец и после да нападаме Синята река ...
За дати предлагам :

1. 22-23 юни
2. 29-30 юни
3. 06-07 юли

Ако някой има нещо друго предвид - да казва.
Относно мястото все си мисля, че е хубаво да се разбере ориентировъчно за колко човека става дума.
Ако се съберем 60-80 души - не са много хотелите, които ще могат да ни приютят и то предимно в двойни и тройни стаи.
Аз също съм съгласен за 29-30 юни.
За нас нито датите, нито мястото са проблем. Важното е, че ще се съберем, побъбрим и повеселим.
stivmar Wrote:За нас нито датите, нито мястото са проблем. Важното е, че ще се съберем, побъбрим и повеселим.
Я виж го пък ти него колко е корназ , а ако гръмнат тумба политици около датата на срещата :lol: :lol:
Pages: 1 2 3 4 5 6