Волво Клуб - България

Full Version: Въпроси за 850 2.0 т5
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги здравейте . Вече съм горд собствник на волво 850 2.0 т5 имам питане относно подобрения по мотора : Въпроса е какво мога да подобря или сменя за да повиша мошността без да пипам бутала биели глава лагери итн.... или няма смисъл и за предпочитане е тотална ревизия на мотора . Благодаря .
Можеш да си сложиш спортен филтър (между другото аз продавам такъв), вдига мощността с няколко конски сили но по скоро ефекта му е от звукът,който почва да издава турбото.
armagedon Wrote:Можеш да си сложиш спортен филтър (между другото аз продавам такъв), вдига мощността с няколко конски сили но по скоро ефекта му е от звукът,който почва да издава турбото.
Звучи интересно . Аз се поразрових в нет-а но това ми е първата турбо кола и не съм наясно със настройки по турбината и другите дяволии... Четох че мога да сложа турбина Mitsubishi TD04-15g тя била най подходяща за този мотор но с нищо от това което четох не искам да се занимавам по простата причина че не разбирам и не искам да оплексвам нещата .Благодаря
Нека Колегите които са се занимавали да споделят поне дали това с турбото е вярно и какво се преправя . Благодаря
Съжалявам за дабъл поста ... Колеги ще помоля за малко техническа информация относно мотора : хлабини , допуски и т .н , захващам се с проект да го ревизирам и ще видим какви резултати ще се постигнат . Ако го счупя поне няма да ме е яд че не съм опитал да го изтискам до край.
Здравей колега.
Казвам се Красимир това ми е тел. 0899903885 готов съм да ти отговарям на всички въпроси.
Аз имам 850 турбо и без да се хваля имам понятие от някой неща.....
Това което искам да ти кажа преди всичко е;
1.Не се стреми да напипваш ,налучкваш нещата........топлата вода е открита.......някой вече се къпят.
Ако знаеш английски има форуми и МНОГО "БОЛНИ МОЗЪЦИ".
Аз също се числя към тях.Тунинга е моя страст.
2.Погледни си портфейла.......и според него си направи план колко неща можеш да си позволяваш и за колко време.
НИКОГА ОБАЧЕ НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ ако това е твоето аз.
Чао от мен.
Благодаря колега . Ще се чуем .