Волво Клуб - България

Full Version: Национална Среща 2013 година -избор на място.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
yani Wrote:http://www.tribuki.com/bg/tseni/stai.html
Мевто ето нещо из нашата планина. Хотел "Три буки", с басейн, барбекюта и др. На около 1600 м. надморска височина. Проблема е, че е далече от Варна и другите колеги от североизтока! А на близо има и друг хотел в който може да се нощува, ако този се окаже малък!

Яни, е те на това му викам ЯКООООО предложение Big Grin .

Мястото наистина е страхотно ! Басейна е поне като за национален шампионат за "тюлени",детски кът,футболното игрище,ресторанта,стаите,природата,барбекюто...дали не пропуснах нещо :roll: . Капацитета за легла също е добър и мисля че това е мястото където бихме си изкарали добре.

Аз съм твърдо ЗА това място.
Сега видях какво съм пропуснал - цените,наистина са "народни" Big Grin .
Тез "Три буки" и на мен ми допадат много!

Давайте да пускаме анкета! Ей го май месец дойде, след него неусетно ще дойде и юни и ша се чудим къде ще има свободно място!
Няма ли някой отговорен другар да вземе отношение? :mrgreen:
Предложението е много добро !
Като се има предвид , че изтока "дължи" една национална среща на "запада" / Обзор-2009/ , мисля че това място отговаря на повечето ни изисквания. Верно е ,че на нас ще ни е далече, но просто ще покараме повечко и ще видим повече от позабравените красоти на България.
Ако няма място около Хисаря , което по оферта да бие "Трите буки" аз също съм навит да направим НС в Кюстендил.
Буки,буки, айде да почваме да правим отборите за футбола Big Grin .
Присетих се за една "ПЪРВА ПРОЛЕТ" в Кюстендил и за момент изтръпнах(замръзнах де) Big Grin .Тогава изкарахме голям купон с началника на НРАВСТВЕНИЯТ отдел(майор Мевдокиев) :mrgreen: ,пред едно РПУ,в един хотел и на сутринта пред един стенещ климатик в насрещното кафе...Ама си беше купон и си го помним.Нека и сега да е,а за карането немате грижи,нали все пак с дружни усилия станахме победители именно в шампионата по издръжливост.
Сега майтапа на страна.Мястото не е зле.
Пускайте анкета и да се решава час по скоро.
mevdo Wrote:...но просто ще покараме повечко...
Проблема не е само в карането,а и във времето - голяма част от хората работят и в събота(особено лятото) и е едно да тръгнеш към 16 часа и да имаш 3-4 часа път(колкото е за почти всички ако е в централна България), а ако имаш 7-8 часа е безмислено да тръгваш въобще.
Аз лично място не предлагам - където и да е ако имам възможност ще дойда.
commodus Wrote:Защо не се прави нормална сбирка на любителите на волво. Имам предвид като на другите клубове- примр Бмв и VW. Просто среща на някое красиво място където човек на се порадва на нови модели или олдтаймери... някое барбекю....и т.н. Това което ви разбирам, е че ви е се събирате 10 човека за да се н..е (веселите). Не виждам нищо общо с истинска национална среща на волво в това.

Същото попитах миналата и по-миналата година и .. глас в пустиня. Много от клубарите с които съм си говорил не искат да пътуват n на брой километри за едно пиене, ядене и пляцикане в басейн.
Не помня да е имала среща, в която да са били намесени колите като част от ВОЛВО срещите, а те може да са много: драг, тунинг, озвучение, ретро и прочие... :evil:
commodus Wrote:Защо не се прави нормална сбирка на любителите на волво. Имам предвид като на другите клубове- примр Бмв и VW. Просто среща на някое красиво място където човек на се порадва на нови модели или олдтаймери... някое барбекю....и т.н. Това което ви разбирам, е че ви е се събирате 10 човека за да се н..е (веселите). Не виждам нищо общо с истинска национална среща на волво в това.

pachopacho Wrote:Същото попитах миналата и по-миналата година и .. глас в пустиня. Много от клубарите с които съм си говорил не искат да пътуват n на брой километри за едно пиене, ядене и пляцикане в басейн.
Не помня да е имала среща, в която да са били намесени колите като част от ВОЛВО срещите, а те може да са много: драг, тунинг, озвучение, ретро и прочие... :evil:

Предния отговор не ви хареса, ще пробвам да ви дам и моето мнение защо се получават такива срещите.

Колко от колите, които караме според вас могат да минат за "нови модели" или "олдтаймери" или биха се включили в конкурси за "драг, тунинг, озвучение, ретро"?
По мои наблюдения над 95% от колите ни са 460, S/V40, S60, S80 и V70 от периода 1993-2003 със фабрично озвучаване и тунинг свеждащ се до фабричен спойлер на задната врата/капак. Коли, с които всеки ден си караме децата на градина и училище. Какъв драг, какъв тунинг, какво ретро?

И аз искам да отида на среща където да гледам коли на по 50-60 години, в които са наляти няколко торби с пари и коли, които още не се предлагат от Мотопфое, ама няма кой в България да докара такива - това е положението.

А въпроса колко човека се събираме и какво правим, от хора които не съм видял на нито една среща през последните 5-6г ще оставя без коментар...
Здравейте фенове! Макар и без коментари редовно преглеждам форума. На някой колеги направо им съчуствам. Лично за мен няма никакво значение къде ще е срещата. Ако не стане нещо инзвънредно, ще присъствам където и да е. Плана е присъствие на срещата и от 01.07 на морето. Дали ще мръдна малко на запад и след това на изток или директно на изток ми все едно. Има ли желание има и присъствие! Важен е купона. Стига с тая работа. За това е Годишна и се планува от 5 месеца. До края на май Мястото и всеки да се напасва Big Grin . Не остана!!!
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8