Волво Клуб - България

Full Version: Бобина за 850 2,0 10v
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,от няколко месеца колата ми правеше проблеми на газ ,но не винаги.От вчера взе да прекъсва и на бензин.Вдигнах капака вечерта и се чуваше пукане от бобината.Загледах се в нея по от близо и видях нещо като цветомузика отстрани покрай магнитопровода Big Grin .Да слагам нова бобина,да търся втора употреба или може да се сложи от нещо друго, дайте съвет какво да правя?
Потърси си втора употреба , за нова ще ти смъкнат 20 кожи .Мога да те посъветвам къде да отидеш : 0877335114 това е моят номер , звънни да се чуем .
Колега какво стана с бобината? Че и аз имам същия проблем и си задавам същия въпрос.
Ами тези бобини май така си щракат след повечко километри.И моята е втора употреба и за разлика от предишната работи ,ама пак си щрака.Така или иначе новите са безумно скъпи.Дори и неоригиналните.
За нови -ето на този линк има няколко варианта с цени:http://www.autopower.bg/бобина-volvo-850...56c35.html