Волво Клуб - България

Full Version: VOLVO от миналото хилядолетие
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
интересно ми е колко са гордите притежатели на коли произведени преди повече от 20 години?
тъй като купих моето волво на старо дори не знам какъв модел точно е,колко е работният обем дори не съм сигурен в годината на производство.
утре ще сложа и няколко снимки....
ще бъда задължен ако някой ми помогне с информация и съвети за поддръжката
Дай VIN-а и всичко, ще си каже...
Моята красавица вече почва 26тата си година ,да ми е жива и здрава още много години да ме радва
angel ivanov Wrote:интересно ми е колко са гордите притежатели на коли произведени преди повече от 20 години?
Много Wink ,автомобилите Волво произведени "миналия век" са конструирани с идеята за "хилядолетие" :mrgreen:
angel ivanov Wrote:дори не знам какъв модел точно е,колко е работният обем дори не съм сигурен в годината на производство
Това виц ли е колега :mrgreen: ,странно е човек да плати за автомобил...- без да е наясно какво точно купува :mrgreen: . Поне знаеш ли на какво гориво върви-газ,бензин,дизел...,електричество Confusedhock:

Поздрави и успех Wink
Big Grin ами като го жидях на снимката и едно усещане ме обзе..... нали знаеш как понякога човек е убеден че точно това е?
огледах го разбира се,жидях че има газ,че турбото е изскубано,че капе радиатора,че капе масло...
ама някак си го харесах и бог ми е свидетел че това са добре похарчени пари!собственика не можа да ми отговори смислено на нито един въпрос,така че разчитам само на данните от талона ама и те маи не са верни,та така....
а колегата iasku да ме прощаваза въпроса,ама какво е това VIN ?
angel ivanov Wrote:а колегата iasku да ме прощаваза въпроса,ама какво е това VIN ?


<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.google.bg/search?q=VIN&rlz=1C1MSIM_bgBG519BG519&oq=VIN&aqs=chrome.0.57&sourceid=chrome&ie=UTF-8">https://www.google.bg/search?q=VIN&rlz= ... e&ie=UTF-8</a><!-- m -->
angel ivanov Wrote:ами като го жидях на снимката

Качи снимки тук,и ще отговорим на всички твой терзания Wink
А...ти от кой край на България си колега?
angel ivanov Wrote:а колегата iasku да ме прощаваза въпроса,ама какво е това VIN ?
Номера на купето Wink Трябва да го има на малкия талон - по него се разбира всичко за колата.