Волво Клуб - България

Full Version: Отстъпка
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Аз работя с ТЕХ-КО основно и мога да ви взимам частите на по 15-20 % надолу.Зависи за какво става дума.
Добре дошъл в клуба Велислав. Радвам се, че расте броят на 7хх в групата. За съжаление ще се наложи да сменям задни пружини на моето 740. Можеш ли да ме ориентираш какво би струвало това в ТЕХ-КО. Звънях в СКАН-ТЕХ там има усилени по 98 лв. за 1 бр. От профилът ти виждам, че с това се занимаваш. Дай съвет как да постъпя. Колата ми е 740, 2.4D, лимузина, 87г. Увиснала е като патрава. Също искам да сменя и амортесьорите. Можеш да се свържеш с мен по ICQ, има го в профила ми.
и аз съм в процес на търсена на преден ляв амортисьор. волвото е 850, комби. Като намеря ляв, май ще се наложи да взема и десен :? за да не стои леко начорчук
Цената на амортисьор при тях е 127 лв за маслен.Мога да ти го взема за 105.Със две години гаранция са.Газово-маслен-REFLEX е 155 и ти го взимам за 130 със три години гаранция.
gadnia_metal Wrote:и аз съм в процес на търсена на преден ляв амортисьор. волвото е 850, комби. Като намеря ляв, май ще се наложи да взема и десен :? за да не стои леко начорчук
колко струва нож
Това са цени за нови monroe
аз взех масления за 138, монро, можех да взема и газов за 136, но за един не дават гаранция, ако са два гаранцията е 1 год. Тва което предлага Велислав е наистина далавера
Това идва от продавача.Цените и гаранциите се дават от ТЕХ-КО София и са както следва:
Маслен амортисьор-2 години
Маслено газов SENSATRACK-2 ГОДИНИ
Маслено-газов с двоен диск REFLEX-3 години.
Карета за полуоски и полуоски-6 месеца.
Ауспухови системи WALKER-1 година.
Накладки , дискове,съединители,пружини,маншони и другите са без гаранция,но са читави.Самия производител не се нагърбва с гаранция.
А цените- при всеки търговец различни.
В Стара Загора няма правила, квото и да потърсиш споменеш ли VOLVO става страшно!!
ами ако двигатела ти е рено или wv поръчваи части за тях, защото аз имам две волва едното е 340 1.6д и 2.4тди и съм пробвал как една и съща част ако кажеш че е за волво 340 1.6д(двигател рено) и рено 11 1.6д цените са + 10-20 лева .просто нямам думи тези в магазините да не мислят че идваме от марс
Pages: 1 2