Волво Клуб - България

Full Version: 10-11.08.2013-Среща тип"Пикник,бира,скара и добра компания"
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
Днес след разговор по телефона с Доко по един друг страничен повод решихме да ви предложим приятели вариант на среща летен тип каквато сме правили и преди и е вече традиция,но този път мястото е ново. Става въпрос за местност която за хората които са я посещавали вече е известна като поляните над ВЕЦ Тъжа. Мястото е в гората над с.Тъжа с беседки с възможности за барбекю. Пътя до там е достъпен и има достатъчно място за много коли. Преспиването е тип палатков лагер или по комбитата :lol: . Качвам и две видеа които макар и с лошо качество снимани с телефон дават представа за мястото.

Нека всички знайни и незнайни приказни и не дотолкова приказни герои да се включат в темата сега. :mrgreen:

[attachment=30622]
[attachment=30621]
Живот и здраве да е там сме!
Ето и един линк със повече снимки от кемпер - клуба : <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum.kemper-club.com/viewtopic.php?t=1243&sid=e35318595c42063e93f3571bf846aca4">http://www.forum.kemper-club.com/viewto ... 1bf846aca4</a><!-- m -->

Не знам дали в момента е достъпно за караваната на Метъла,но може да се провери Wink .
за жалост караванта по това време ще е на друго място :-(
За съжаление и ние сме заети по това време. Sad
Мястото ми е до болка познато.Доко ме води веднъж,има снимки на стената ми във фейса.Преди националната пак го посетих,но този път с Мара Чати на дувара(тоест половинката ми).Няма да останете разочаровани.Много магнетично и чист въздух.
Знае ли човек,кой къде и как ще кацне там?....
А и за рибарите има гарантирани емоции.Диво,но красиво.
Wink
В крайна сметка колко човека ще сме ?!?
В крайна сметка поради отсъствието на ключови герои аз лично предлагам да уговорим нова дата за срещата така че да е удобно на повечето от желаещите да участват.След кратко проучване по телефона стана ясно че заралийската дружина също ще е пооредяла за сегашната дата. Нека мястото да остане същото и да решим кога искаме да се съберем.
Така да бъде! Мястото няма да избяга, а като сме повече ще е по-весело. До скоро.
Приветствам идеята за отлагането. Какво ще кажете за средата на август - 10 или 17?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8