Волво Клуб - България

Full Version: DVD за филми и музика S60
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
ето и задния дисплей
[attachment=31781]
[attachment=31783]
Супер е станало колега, и аз съм решил да го ъп-грейдвам волвото, сега един познат ще ми прави козирка и ще трябва да поръчвам и аз някакъв монитор, още се двоумя дали да остане оригиналния вид на навито или да сложа козирката, хубавото е че при нея става 7 или 8 инчов екран, идеята е горе долу да стане като на снимките, поздрави
Вече с управление на звука от волана Smile . само го монтирах и всичко си тръгна и управлението и подсветката на бутоните
[attachment=32803]
малко Update Smile
още един член на семейството и още един дисплей отзад. :mrgreen:
[attachment=40581]
Такава "козирка" от къде може да се намери или да си го "сделам"? Wink
zorba Wrote:Такава "козирка" от къде може да се намери или да си го "сделам"? Wink
Радо от МП ги прави, има калъп Wink
Свържи се с него, ще ти я направи дори по-добре от тази ... може дори да я тапицираш и да стане като част от таблото.
Има ли я функциятя зя плебиране и излизане? Има ли досатъчно място за пледния дисплей или там се преработва нещо?
Dakata Wrote:Има ли я функциятя зя плебиране и излизане? Има ли досатъчно място за пледния дисплей или там се преработва нещо?
място има, все пак това си е фабричния дисплей който е мислен за там. но неможе да позвам стандартно управление( все пак всичко съм подменил само корпуса е стария). направил съм си независимо управление което при подаване на контакт излиза и при вадене на ключа се прибира.

поздрави
Pages: 1 2