Волво Клуб - България

Full Version: ГНП !!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги от няколко месеца насам имам проблем значи да го обясня повреден ми е регулатора на налягането на ГНП-то и капи нафта от него бях я закарал на сервиз така ми казаха че е и трябва да се смени в най-скоро време някой ако му се намира като резервна част и ако я продава нека ми помогне колата е волво в40 1,9ТДи 98година Благодаря !!! Smile
Здравей колега.Точно преди 5 дена,протече и моята помпа.Сигурен ли си че и при теб не е така.Закарах я на сервиз и се наложи да сменят всичко по помпата.Имало някакъв ремонтен комплект.Помпата се смъква от колата и след това задължително на стендтСменени са вътре и някакви пружинки,и нещо като клапи или нещо подобно.Незнам точно как се казва.Но сега колата е по добре от преди.Цялата операция ми струваше 200 лв.Дано съм ти помогнал с нещо.Поздрави и пиши какво е станало Wink
Аха ясно колега мен не ми е от помпата казаха че е регулатор за налягането на помпата то е нещо като датчик било и капи нафта от там постоянно и не подлежи на ремонт казаха че трябва да се смени или ново или втора ако си намеря някаде за ново ми казаха около 400лв и се уплаших малко и за това пуснах темата някой ако дава на части колата си да купя но май няма :Д
Kont Wrote:Аха ясно колега мен не ми е от помпата казаха че е регулатор за налягането на помпата то е нещо като датчик било и капи нафта от там постоянно и не подлежи на ремонт казаха че трябва да се смени или ново или втора ако си намеря някаде за ново ми казаха около 400лв и се уплаших малко и за това пуснах темата някой ако дава на части колата си да купя но май няма :Д

ГНП-то каква марка е - Bosch или Lucas ?
Колко коня е - 90 или 95 ?
Да не би да говориш за клапана който следи налягането на турбото ?
Ето ти една книжка да почетеш малко ако ти е интересно ...
Надявам се да разбираш руски .

[attachment=32075]
Mihov Wrote:
Kont Wrote:Аха ясно колега мен не ми е от помпата казаха че е регулатор за налягането на помпата то е нещо като датчик било и капи нафта от там постоянно и не подлежи на ремонт казаха че трябва да се смени или ново или втора ако си намеря някаде за ново ми казаха около 400лв и се уплаших малко и за това пуснах темата някой ако дава на части колата си да купя но май няма :Д

ГНП-то каква марка е - Bosch или Lucas ?
Колко коня е - 90 или 95 ?
Да не би да говориш за клапана който следи налягането на турбото ?
Ето ти една книжка да почетеш малко ако ти е интересно ...
Надявам се да разбираш руски .

[ATTACHMENT NOT FOUND]
lucas е помпата 95 коня. Ще прочета сега. Благодаря ти колега! Smile