Волво Клуб - България

Full Version: волво с80 2.5тди
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Първо да кажа здр. на всички и така купих си тази кола но е купих с проблем в двигателя проблема е...... чука като дюза, пуше много когато е студена, няма ниски обороти , на 3500 оборота гасне сама защото е в авариен режим, от 1500 до 2000 оборота прекъсва ,виждам че са се помъчили да сменят ремаците но незная все още дали са правилно зацепени, не свети лампа на таблото за подгрев, пали от четвърт при 0 градуса ,свети лампа за повреда в двигателя , компа ми дава грешки 000B,0000,0011,0038 ще помоля само компетентни по темата да пишат благодаря ви предварително недейте ме питаите защо не отивам на маистор отговора е живея в финландия и тука цена да влезеш в сервиза е от 70 до 80 евро на час
Колега, не е по темата, но много ми е интересно във Финландия колко струва такава кола на 13 - 14 години, еле пък както казваш че си знаел за проблемите преди да я купиш.

Поздрави!
нормална цена за тази кола със същите данни е от 3000 до 5500 евро аз е закупих за 1000 евро има и за по 2000 но са с автоматични кутии тука цените на повечето коли са както в бг но в евро тука са си скъпички новите старите са евтини пасат б5 можеш да си намериш и за 600 евро ще се движи но ще иска ремонт