Волво Клуб - България

Full Version: Газов инжекцион - София
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Здравейте, колеги

Моята красавица е S60 2.0T 180hp и вече се налага да си сложа инжекцион. Разгледох доста от Форум -Газ, но имам нужда от препоръка за газаджия, на който мога да се доверя в София. Нямам никаква познания в областта, затова бих искал да отида при човек, който да си свърши работата. Приемам всякъкви съвети и препоръки, както за марка и модел, таки и за въпроси и очаквания, които да имам.

Благодаря предварително!

Поздрави,
Боби
Аз ще ти препоръчам БРЦ не е евтин вариант (за моят 3.2 е 2200-2300 плуг енд драйв), но до момента(5-ти месец 5500км) нямам проблем и не съм ходил. Сервиза се намира в к.в.Дружба 1.
Има и доста други марки и цени преценяваш си сам, просто гледай да е по-масова.
Аз си сложих Фобос 1 в сервиза Еврогаз- Горна баня, 7000 км. съм изминал и нямам забележки.Върви си на пушка.
Energy-gas ще ти напрвят колата като на бензин...имат и промоции в момента успех
Здравейте колеги,
някой от вас знае ли газаджии в София, които правят диагностика на БРЦ, освен в БРЦ- Дружба?
Звънни в София Газ Комерс.. Не съм сигурен дали правят диагностика, но сега отвориха нов и голям сервиз така, че има вероятност да правят. Провери в интернет за телефона. Между другото ако си БРЦ и ти трябва нещо специфично отивай в БРЦ Пловдив, че тия тука в Дружба не един път са ми късали нервите.
Мерси колега.

И аз чух за София Газ Комерс, ще ги проверя. А за тия в Дружба... са си таковали таковата ... Страшни мърлячи и обирджии.

Поздрави.
и в крайна сметка никой не сподели точно къде си е монтирал газовата доволен ли е от монтажа, от гаранционния сервиз и т.н.
Здравейте едно въпросче някой да има случайно газов инжекцион с течна фаза говори се че били много добри скъпи са затова исках да се допитам до вас някой знае ли нещо заслужава ли си в този сайт gasitaly.bg го гледам и се чудя дали да го купувам!!!
koseto86 Wrote:Здравейте едно въпросче някой да има случайно газов инжекцион с течна фаза говори се че били много добри скъпи са затова исках да се допитам до вас някой знае ли нещо заслужава ли си в този сайт gasitaly.bg го гледам и се чудя дали да го купувам!!!
Каква е гаранцията и питай колко струва помпата като резервна част(от нашата газ се прецаква тя) и тогава преценявай.
Иначе е готино и зиме и лете само на газ Smile по принцип Viale са най-тачените при тази система.

П.П. Поради по-високото октаново число(и не само заради него) се качва и мощността с около 5% ама надали ще я усетиш.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://nitoautogas.com/vialle.php">http://nitoautogas.com/vialle.php</a><!-- m -->
Pages: 1 2 3 4