Волво Клуб - България

Full Version: Volvo XC70 на сняг и зимна приказка в Швейцария!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Здравейте,

вчера се прибрах от Швейцария, където бяхме за 4 дни да проверим, дали с къщата ни там всичко е наред преди зимния сезон 2013/14. Тъй като имаше доста сняг и картината беше картичка Smile , направих клипчета от мястото на събиетието и тествах Волвото на сняг. Исках да видя и зимната ми гума Michelin Latitude Alpin как ще се представи. Обединих клипчетата в едно цяло 30 минутно и го качих в You Tube.
Предварително се извинявам ако някъде съм изтърсил някоя дребна глупост, но целта на клипа е за лична консумация, така че приятно гледане! Smile

<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.youtube.com/watch?v=2FvOkH58NtE">https://www.youtube.com/watch?v=2FvOkH58NtE</a><!-- m -->

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2FvOkH58NtE[/youtube]

П.С. По някаква причина, неиска да вкара клипа в темата, така че активния линк по-горе, води директно към you tube!
Браво,клипчето е доста свежо и с Удоволствие си го изгледах,но точно на най интересното и финито :? .Интересно ми е дали си качил баира със завой накрая Big Grin
мда-аа... Хубаво е в Швейцария... Аз като бях на ски преди 5 години, беше бая студено /-18-20С/, но проблеми с паленето - никакви не съм имал на пасата с оригиналният му акумулатор /на 7 години беше тогава/...
Колега че то голяма "мъка" ще е там с тази хубава къщичка, сауна и барбекю :mrgreen: изривам снега и слагам мръвката цър-пъра веднага с червено винце, па ме чакайте :mrgreen: , благородно ти завиждам, поздрави
dodomatev Wrote:Браво,клипчето е доста свежо и с Удоволствие си го изгледах,но точно на най интересното и финито :? .Интересно ми е дали си качил баира със завой накрая Big Grin

Радвам се, че ти е харесал, макари качеството не е отлично!

Неуспях, наклона е около 40 градусов, а отдолу, под снега си беше чист лед и без верига, там и най-здравото 4х4 не може да излезе!

Поздрави
shenti_bul Wrote:Колега че то голяма "мъка" ще е там с тази хубава къщичка, сауна и барбекю :mrgreen: изривам снега и слагам мръвката цър-пъра веднага с червено винце, па ме чакайте :mrgreen: , благородно ти завиждам, поздрави

И аз нямам проблеми с изриването на снега Smile , но този път имахме доста задачки и време за барбекюта не остана! Швейцарците, могат да ти загубят дни докато се реши даден проблем и въобще са по-спокойни и по-бавно мислещи от кравите си! Wink
мда-аа... Хубаво е в Швейцария...
И на мен ми харесва, особенно след като прекарам 3-4 месеца на мъгливия и дъждовен, мрачен остров и след това отида в Швейцария ми се струва като малък рай!
JMI Wrote:
dodomatev Wrote:Браво,клипчето е доста свежо и с Удоволствие си го изгледах,но точно на най интересното и финито :? .Интересно ми е дали си качил баира със завой накрая Big Grin

Радвам се, че ти е харесал, макари качеството не е отлично!

Неуспях, наклона е около 40 градусов, а отдолу, под снега си беше чист лед и без верига, там и най-здравото 4х4 не може да излезе!

Поздрави
Екстра си е в Швейцария.Хубава е и къщата, създава усещане за уют, а и тази красива планина Tongue .Точно това е чара на зимата - тишина, спокойствие и бяла красота.

Иначе аз съм човек, който трудно се впечатлява, явно, и предпочитам да запазя за себе си коментара за карането в този снежец.
Благодарим за споделеното :lol:
Pages: 1 2 3 4