Волво Клуб - България

Full Version: 4 бр. алуминиеви джанти BBS с гуми 205/50/16 VOLVO S/V 40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
------------------------------------------
ШАБЛОНЪТ за комплект гуми + джанти:
-------------------------------------------
Обща цена:550 лв.

брой гуми:4бр.
зимни/летни/всесезонни:летни
широчина на гумите:205
височина на гумите:50
цолаж:16
ДОТ:2бр.03 , 2бр. 08
приблизителни километри:
брой джанти:4 бр.
лети/железни: лети BBS оригинални VOLVO
брой отвори за болтове:4
междуболтово разстояние: 114.3 мм
централен отвор:67 мм
офсет: 7J

Допълнителна информация: джантите са идеално прави без заварки по тях ,с метални винтили , нормални следи от употреба. Гумите са DUNLOP SP SPORT 3000 , двете са с ДОТ 03 на 99 % грайфер , другите две ДОТ 08 с около 70% грайфер . Ако се разкомплектоват цените са : джанти 350 лв . гуми 4 бр . 260 лв .

Данни за връзка:
Телефон:0879055799
Скаип:
Електронна поща:
Място, на което се намират: гр. Плевен
Извинявам се за спама, но ти сигурен ли си че някой, който кара Волво , ще си купи 10-11 годишни гуми??? :?
bg_tiger1978 Wrote:Извинявам се за спама, но ти сигурен ли си че някой, който кара Волво , ще си купи 10-11 годишни гуми??? :?
Извинен си приятелю .Обявите сами по себе си не задължават никой да купува .Прочиташ , преглеждаш и преценяваш . Що се отнася за гуми със стар ДОТ , съхранявани при определени правила , мога да кажа че не отстъпват на тези с свеж такъв / говоря за нови гуми със стар ДОТ /. Не съм сигурен че собствениците на автомобил с марка VOLVO какъвото притежавам и карам и аз , искат да карат с 10-11 годишни гуми / нови - умишлено не съм написал че са със 100% грайфер на 2 те гуми /, но не всеки има възможноста да си позволи нови такива и то в този размер . Поздрави ! Smile Wink