Волво Клуб - България

Full Version: Проблем
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Знае ли някои как да отстраня светещата лампа на таблото за повреда на габаритите при положение че всички крушки са сменени и работят

Благодаря предварително
Ъ, ко речи? К"ва лампа? :lol:
Да - аз !
Но преди да ти обясня как се прави , не мислиш ли че все пак има причина , която кара лампата да свети , независимо от твоите твърдения , че всички лампи са сменени...
Колега лично съм сменил всички крушки само тази в багажника не свети но тя не е към габаритите
Bobi81 Wrote:Колега лично съм сменил всички крушки само тази в багажника не свети но тя не е към габаритите
Диодни ли сложи :roll:
При ВОЛВО има и странични габарите, както и крушки на номерът ... не знам дали при теб ги следи, но наистина трябва да погледнеш всяка една.
Дори и да са диодни, аз съм с такива на габаритите и нямам проблеми, но зависи какви диодни крушки са Wink
Нашите Волва не обичат всякакви измекярщини да им се слагат!

Поздрави
JMI Wrote:Дори и да са диодни, аз съм с такива на габаритите и нямам проблеми, но зависи какви диодни крушки са Wink
Нашите Волва не обичат всякакви измекярщини да им се слагат!

Поздрави
Аз също съм сложил "warm light", хубави диоди, но само отпред ... там чекът не ги следи.
Отзад обаче следи и трябва съпротивление ... но моят, твоят и СЕМ-ът на колегата са различни един от друг и е невъзможно да гадаем повече Smile

п.с. Само не мога да разбера защо темата е пусната в този раздел ... по-скоро е за "Лафче" или техническия :mrgreen:
Dodo 155 Wrote:
JMI Wrote:Дори и да са диодни, аз съм с такива на габаритите и нямам проблеми, но зависи какви диодни крушки са Wink
Нашите Волва не обичат всякакви измекярщини да им се слагат!

Поздрави
Аз също съм сложил "warm light", хубави диоди, но само отпред ... там чекът не ги следи.
Отзад обаче следи и трябва съпротивление ... но моят, твоят и СЕМ-ът на колегата са различни един от друг и е невъзможно да гадаем повече Smile

п.с. Само не мога да разбера защо темата е пусната в този раздел ... по-скоро е за "Лафче" или техническия :mrgreen:

Е сега, ти пък, стига си издребнявал! Wink :lol: :lol: :lol:
Аз като го взех моето Волво и ми изписва за изгоряла крушка, де въртя се около тази кола като обран евреин и всичко си свети, да ама вътре надписа си седи. трябваха ми 5 мин да видя че са две крушки от ляво и две от дясно за габарит. аз минавам хвърлям едно око а свети..... свети свети ама само едната от едната страна. та така с с драмата с крушките. да не се окаже и при теб същото. макар че не си написал за каква кола става въпрос, за Волво ли или за трактор ЮМЗ ли ??? Smile
Сигурен ли си, че е за габаритите? Да не е заради изгорял стоп? Мисля, че няма проверка за страничните габарити.
Pages: 1 2