Волво Клуб - България

Full Version: HELP! Греда при слагане на 15 цола...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Днес как не получих инфаркт аз си знам!!!
От Продавалник пазарих едни железни 15ки с лепенки на Волво, за които пича гарантира че ги е смъкнал от S80. Цената от 90 лв. наистина ми се стори примамлива - е с транспорта 115 лв.
Междувременно намерих на добра цена и четири гуми от новите Контита TS850 (чудесни гуми) и радостен взимайки джантите от офиса на Еконт отивам при едни приятелчета гумаджии.
Е увисна ми ченето, когато собственоръчно видях как джантата се опря в предните спирачни апарати и беше до там!!!
Сега съм с четири прекрасни, но ненужни чисто нови железни джанти с марка VOLVO и четири още по - прекрасни гуми Continental на трупчета.

Дайте идеи да бартеросвам тия джанти за някакви алуминки ли, какво ли ... само и само да влезнат гадините! Sad
Е, то дали са железни или хАлюмин, разлика няма да има, трябва да смениш или дисковете или да минеш на варианта 16''. Аз съм с 17'', по размер на капачката пише, че мога да карам с 15'', но видимо има много малко разстояние, между джантата и спирачните апарати и съм наясно че на по-малко от 16" минаването няма да е финансово оправдано. Wink
Според гумаджията ЕТ трябвало да е не 43 ами примерно 46 (дълбочината) ... мани голямо филмиране се получи ...
Много поздрави на гумаджията от арменския поп , да пратиш.
Цъ цъ...кофтии.
Аз като се знам какъв съм "спокоен"...щяха да хвърчат глави, гуми и джанти. Къде S80 с 15ки?? Веднага бих го посетил тоя...и парите обратно! Иначе - копенхаген.
За гумите освен продавалник, не знам какво друго да те посъветвам...
Съжалявам за неприятната случка.
Yankov Wrote:Цъ цъ...кофтии.
.... Къде S80 с 15ки?? .....

А, има има !
Ама Белчефф понеже е катил има много пари , ама няма телефон да попита някой негов познат, та затова е... :twisted: :o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Всъщност и Кангалов по тази логика е катил и си беше купил едни вентилатори от 850 , та не можа да си ги 'бодне " на шейсятката , ама нейсе

Белл, приятелю няма начин ще изтърпиш малко бъзик на твой гръб, а пък ние дето поназнайваме "Жантите" на колите ще помагаме . Давай снимки като дадеш всички размери на пущините, че Радомирова да не разбере за гениалните ти покупки... Wink :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mevdo Wrote:
Yankov Wrote:Цъ цъ...кофтии.
.... Къде S80 с 15ки?? .....

А, има има !
Ама Белчефф понеже е катил има много пари , ама няма телефон да попита някой негов познат, та затова е... :twisted: :o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Big Grin
mevdo Wrote:
Yankov Wrote:Цъ цъ...кофтии.
.... Къде S80 с 15ки?? .....

А, има има !
Ама Белчефф понеже е катил има много пари , ама няма телефон да попита някой негов познат, та затова е... :twisted: :o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
И сега Севдо чекам да ме светнеш .... къде сбърках сега?!?! Според мен търговчето си беше коректно...
Yankov Wrote:Цъ цъ...кофтии.
Аз като се знам какъв съм "спокоен"...щяха да хвърчат глави, гуми и джанти. Къде S80 с 15ки?? Веднага бих го посетил тоя...и парите обратно! Иначе - копенхаген.
За гумите освен продавалник, не знам какво друго да те посъветвам...
Съжалявам за неприятната случка.
Бе колега Янков,
Верно дават на V70 и такъв размер - 195/65/15.
Пък и някой от Плевен, май Грамов се похвали че е минал на зимни 15-ки (кара като моята)
Всъщност продавача действително ми продава 15-ки от Волво, кофти шанс е че в моето точно не могат да влезнат .... сега поне ще пробвам да ги бартеросам за други 15ки - барем уцеля точните
bell Wrote:Бе колега Янков,
Верно дават на V70 и такъв размер - 195/65/15.
Пък и някой от Плевен, май Грамов се похвали че е минал на зимни 15-ки (кара като моята)
Всъщност продавача действително ми продава 15-ки от Волво, кофти шанс е че в моето точно не могат да влезнат .... сега поне ще пробвам да ги бартеросам за други 15ки - барем уцеля точните
Въх, не знаех че твоя комбайн и моя танк могат да се обуят в 15ки. Моята с 16-ки ми изглежда "катилски", представям си с 15ки...
Ама твоя звер сигурно има някакви големи спирачни апарати, защото има повече магарета. Да не е конкретизиран мотор някакъв (по-слабичък) при предписанието на 15-ки за V70-ка?
Както и да е, а дано успееш да направиш шашмата.
хич не се пробвай повече с 15" . няма да станат. бензиновите s60 s80 и т.н. са с по-малки дискове и стават 15 ки. сега немога да ти цитирам милиметри на дисковете, но и аз исках да сложа зимни 15 ки, ама се оказа че повечето Д5 и то автомат са с по-големи дискове и минимума е 16. щом не ти е станала 15 ка, каквато и да вземеш 15 с друго ЕТ, все ефекта ще е същия
Pages: 1 2 3