Волво Клуб - България

Full Version: Мнение за Волво 850
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравей от скоро съм във форума и искам да направя бъдеща покупка
и съм се насочил към волво 850 и искам мнения от сегашни собственици - какви проблеми може да очаквам
четох във различни сайтове че частите били много скъпи и още такива глупости който мн мн не вярвам
и така давайте с мнения
Поздрави Христо
Ползвай търсачката. Погледни по-назад в темите от този подфорум за 850.

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=29763#p222003">viewtopic.php?f=6&t=29763#p222003</a><!-- l -->
Мерси колега Doychev цени те са нормален диапазон за мен !
Скачай смело и няма да съжаляваш!
Поддръжката на колата е абсолютно нормална, като изключваме сервизите в които режат глави на база на митовете за Волво и СААБ. Така, че ако ти се наложи сервиз, да се допиташ до форума.
При избора нямаш нужда и от екперт. Когато се возиш в колата и минеш през легнал полицай(от старите) с 50-60км/ч единственото което трябва да скърца и тропа е таблото. Двигателя трябва да работи тихо и равномерно/възможно е първоначално чукане на клапани, което утихва след малко и е в следствие на маслото/. На вид мотора трябва да е сух в долната част. Ако тече повече масло, се забелязва по целия под на колата, и се отказваш - ремонта излиза скъпо.
Това са трите критерия за едно сериозно Волво. Всички останали ремонти по колата са нормални/приемливи, но най-вече РЕДКИ! Коя друга кола може да ти го предложи? при това за 2000лв
абсолютно със съгласен с теб колега dreo