Волво Клуб - България

Full Version: смяна на салон на S40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Привет на всички,
Пиша за първи път така ,че моля за извинение ако нещо съм сбъркал или нарушил.
Имам следния въпрос, някой може ли да ми помогне?
Реших да сменя салона/целият,подмяна/ на автомобила си . искам да знам стават ли седалките /салон/ от V40 на S40 ?
Някой ми казваха че стават, други пък че не стават имах в предвид задната /облегалките по специално/. намерих 1-2 салона от V40 ,но не смея да ги взема защото не съм сигурен да ли бих могъл да ги ползвам.Само да спомена,че нищо не разбирам от автомобили,гола вода съм така че и при майстор ще трябва да ходя за монтажа и демонтажа. Но поне да съм наясно ,че като съм купил нещо то със сигурност ще пасне на моята кола .
Благодаря на всички които ще ми помогнат с мнения
Все още си търся салон за Волво S40 1,9 di - 1999г
Колега, първо добре дошъл във форума и Волво общността!
Като помощно средство можеш да използваш търсачката на форума, тъй като имаше вече няколко теми по проблема.
Поздрави!
Благодаря за отзивчивостта колега,
преди да пусна нова тема по прочетох/търсих/ и след вашият отговор потърсих отново,но не открих отговора който ме интересува.
разбрах за претапициране ,по какъв начин се сваля тапицерията, за смяна на предни седалки, за кабелите под и около тях, за лесно чупещи се щипки по корите видийки също там, за детски столчета на задните седалки ,но за съжаление не открих дали може да се поставя /заменя/ задната седалка /облегалка/ без проблемно от V40 на S40.