Волво Клуб - България

Full Version: Малки и големи заедно на пътя...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги, здравейте!
Преди малко в задръстването на Малинов един автобус така селски ме засече...че буквално му облизах задницата.
И понеже в същия момент автобуса играеше ролята на "големия", а аз на "малкия"...нямаше по-подходящ момент и начин да ми се набие в лицето лепенката (залепена на задницата на същия автобус), на която пишеше "Малки и големи заедно на пътя, кампания на Volvo камиони"...
И така...мина ми яда веднага...и моменталически отворих Гугъл :mrgreen:
Ето го резултата: <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/VolvoTrucksBGCampaign">https://www.facebook.com/VolvoTrucksBGCampaign</a><!-- m -->
Хубава работа са свършили колегите от Volvo камиони (съдейки по снимките). Точно затова, веднага им драснах няколко реда с целенасочеността да се видим и запознаем.
Да видим дали ще отговорят...

Ако някой от вас има такава лепенка, или повече информация за кампанията, нека споделя.
Благодаря предварително!

Поздрави,
Янков
Страхотна инициатива Явка Smile ,която от доста време трябваше да я реализираме...
Ако от Волво камиони отговорят,нека знаят че във Форума ни има раздел специално създаден за тях...,и ако още имат интерес към нас - нека назначат човек,който да съблюдава темите там.
Иначе казано - предложи им Модераторски пост,за да се чувстват малко повече ангажирани към нас Smile

Поздрави!

п.п. аз поемам ангажимент за всичко,което е необходимо в последствие.
Това е инициатива на Волво Камиони отдавна ,тъй като в последно време имам доста общо с камионите Волво виждам че като дойде камион от сервиза им в него има и от познатите ни лепенки или от там ги раздават
Кампанията за толерантност на пътя е много добра и аз я подкрепям с две ръце. От едната страна е описаният от теб случай, а от другата са хората, които не са запознати с шофирането на нещо по голямо от Гоуф, и които респективно се натискат, не оставят достатъчно пространство или просто свирят като сватбари, защото разбираш ли тази едва 40 тонна композиция не е толкова маневрена или бърза колкото тях. Аз нося логото на кампанията почти от както имам волвото, не е стикер а картинка изтеглена от интернет и разпечатана на цветен принтер-все пак важна е идеята. Стикери доколкото знам са се разпространявали със списание Камиони.
[attachment=37810]

А ето и немски еквивалент:
[attachment=37809]
[attachment=37807]
kire Wrote:Страхотна инициатива Явка Smile ,която от доста време трябваше да я реализираме...
Ако от Волво камиони отговорят,нека знаят че във Форума ни има раздел специално създаден за тях...,и ако още имат интерес към нас - нека назначат човек,който да съблюдава темите там.
Иначе казано - предложи им Модераторски пост,за да се чувстват малко повече ангажирани към нас Smile

Поздрави!

п.п. аз поемам ангажимент за всичко,което е необходимо в последствие.
Благодаря, Кире!
На такова предложение...не знам как се отказва ;-)
Още нямам отговор от тях за съжаление, може би защото първо писах в кампанията (фейсбук), защото не знаех какво ще кажете за идеята. Но, сега ще потърся форума им и ще се опитам да установя по-сериозен контакт.
А иначе за идеята на кампанията...шапка им свалям!
Ако не ми отговорят, лично ще се заема да направя наша си кампания ;-)

Поздрави,
Явор
Колеги "stefpetkov" и "murcho_gb", благодаря за информацията ;-)