Волво Клуб - България

Full Version: Задна и странични щори
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте Колеги! На едно 850 видях щори на задните врати и по извивки и изработка ми се стори, че са оригинални за модела. За задния прозорец не съм виждал но си мисля , че би трябвало да има тъй като съдя горе по двете дупки (като за закачалки) на тавана над стъклото. Какво друго да се закача там освен щора. Та с две думи си търся такива, да уточня, че не съм комби а седан. Поздрави!
Колега, сега ме подсети, че имам щора на задния прозорец. Смъкнах я в деня на покупката и от тогава не съм се сещал за нея. Big Grin
Е щом не я използваш давай я насам :lol:
По добре и затъмни стъклата едно,че ще е по красиво и по ефективно от щорите.
Ама за да стане като хората май ще трябва да се свалят стъклата, а аз не искам нищо да се разглобява. Плюс това те фабрично са си зеленикави.
За да стане като хората ще трябва да отделиш стотина лева за да ти ги направят професионално .А ако ги правиш сам на задния прозорец ще видиш много зор аз на моята както е комби и горе долу и е прав прозореца доста ме измъчи!
схемата със затъмняването е безсмислена, аз съм почтитател на седаните(друго ан херасвам), при в дигната щора си става доста тъмно вътре, а при здрач трудно се вижда в колата, особено ако е с тимен салон, шредишната ми кола беше вектра А седан с черен салон и тъмносиви платмаси на колонките, монтирах щора от цитро ЗХ (задоската), прорязах кората на колоните до задното стъкло и направо заспа там, при вдигната щоро определено в колата не се виждаше нищо, денем през нея отзад пак не се виждаше нищо, а в същото време отвътре аз виждах всичко без проблеми, вече не щраках огледалото, за да не ме заслепяват колите зад мен, но пак казвам, щората беще оригинална от ситроен ЗХ хеч., а не няква кутайска фушня
Е и аз си търся оригинална, ама а дано, ама на да ли ?
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvopartswebstore.com/showAssembly.aspx?ukey_assembly=240404&ukey_make=865&ukey_model=11966&modelYear=1996&ukey_category=7884&ukey_driveLine=646&ukey_trimLevel=24672">http://www.volvopartswebstore.com/showA ... evel=24672</a><!-- m -->

намерих това но няма нищо повече, като номера