Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с XC90
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги,
искам да попитам на някой от Вас случвало ли му се е.Вчера,карайки по магистралата със 120-130км изведнъж джипа ЗАБИ и светна жълтото триъгълниче на километража.Спрях,изключих двигателя за малко и след това не можах да запаля.Въртеше но без палене.На дисплея ми изписа ANTI-SKIP TEMPORARILY OFF.
Какво може да е?
А преди да изключиш двигателя при жълт триъгълник какво съобщение ти е извело? Същото?
Май ще да е проблем с имобилайзера :?
а не е ли ANTI-SKID TEMPORARILY OFF, проблем с контактната плочка, разрешението е смяна; мойта още не съм е сменил но проблеми не ми е правила като описаните по-горе.
bell Wrote:А преди да изключиш двигателя при жълт триъгълник какво съобщение ти е извело? Същото?

Не обърнах внимание,усетих че джипа губи ряз и веднага спрях.
matanasov Wrote:а не е ли ANTI-SKID TEMPORARILY OFF, проблем с контактната плочка, разрешението е смяна; мойта още не съм е сменил но проблеми не ми е правила като описаните по-горе.

Тези дни ще запиша час в МП за диагностика..Иначе се прибрах с репатрак. Smile
deni_boy Wrote:
matanasov Wrote:а не е ли ANTI-SKID TEMPORARILY OFF, проблем с контактната плочка, разрешението е смяна; мойта още не съм е сменил но проблеми не ми е правила като описаните по-горе.

Тези дни ще запиша час в МП за диагностика..Иначе се прибрах с репатрак. Smile
Най-доброто решение!И сподели после тук,ако обичаш. :roll:
deni_boy Wrote:Здравейте колеги,
искам да попитам на някой от Вас случвало ли му се е.Вчера,карайки по магистралата със 120-130км изведнъж джипа ЗАБИ и светна жълтото триъгълниче на километража.Спрях,изключих двигателя за малко и след това не можах да запаля.Въртеше но без палене.На дисплея ми изписа ANTI-SKIP TEMPORARILY OFF.
Какво може да е?
Колата бензин или дизел е?
btw ... от тази грешка не може да спре да пали, но най-добре е както си решил - МП.
Успех, дано не е нещо сериозно по модулите :?
pliva Wrote:Май ще да е проблем с имобилайзера :?
:lol: :lol: :lol: :lol: Ееее,тук съм се олял с английския :oops: :oops: :x :oops:
Dodo 155 Wrote:
deni_boy Wrote:Здравейте колеги,
искам да попитам на някой от Вас случвало ли му се е.Вчера,карайки по магистралата със 120-130км изведнъж джипа ЗАБИ и светна жълтото триъгълниче на километража.Спрях,изключих двигателя за малко и след това не можах да запаля.Въртеше но без палене.На дисплея ми изписа ANTI-SKIP TEMPORARILY OFF.
Какво може да е?
Колата бензин или дизел е?
btw ... от тази грешка не може да спре да пали, но най-добре е както си решил - МП.
Успех, дано не е нещо сериозно по модулите :?
Колата е дизел 2.4
Pages: 1 2