Волво Клуб - България

Full Version: ...една кампания на Волво клуб България
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте!

За мое голямо нещастие, в малкото време което ми остава да гледам новини по националните телевизии, всеки път виждам новини за катастрофи.
Това е истинска война по пътищата и не е шега. На какво се дължи това изтребление, не мога да си обясня.

Както и да е...
Мисля си, че ние (нашият клуб/форум/общество) можем да дадем нашият принос към този национален "проблем".
Какво имам в пред вид:
Предполагам, че всички интересуващи се от Волво са наясно, че уникалното на тази марка е сигурността. Тази сигурност се постига както с различни технологии за смекчаване и абсорбиране на удар, така и с различни кампании по света. Точно затова, идеята ми е да реализираме собствена кампания на българска територия, която да бъде плод на общите ни намерения, познания, умения и желание да накараме хората да се замислят преди да поемат излишни рискове на пътя. Кампания, която да е създадена от "Волво клуб България", която кампания да бъде достатъчно оригинална, за да "пасне" на мястото си. Също така да даде началото на поредица от успешни кампании, които да допринесат (поне малко) за по-разумното и предпазливо шофиране.

За да реализираме подобен проект обаче, трябва да ни е ясно, че се нуждаем от общите си знания, умения и време.
Затова, нека всеки желаещ да се включи в този проект, да сподели желанието си в тази тема. Следа като съберем желаещи (надявам се че ще има), ще си разделим задачките според това кой какви възможности има.

Пътят, който имаме да извървим:
1. Да обмислим мото на кампанията. Пример: "Шофирай разумно. Бъди примера за безопасно шофиране" - една кампания на Волво клуб България.
2. Лого на кампанията
3. Да изработим лепенка/флаер с мотото и посланието на кампанията. Като идеята ми е тази лепенка да се разпространява с вестници и/или списания, като в тези вестници/списания ще си договорим статия за кампанията
4. Регистрацията на кампанията
5. Разпространението на кампанията в страната (като начало)
6...
7...

Това е просто брийф на идеята. Затова, ако някой има желание и допълнителни идеи, нека ги споделя.
Ако някой мисли, че подобна кампания е абсолютно ненужна, нека споделя мнения.

Защо и ние да не дадем нещо на света ;-)
Защо и ние да не покажем, че можем да работим в сериозен екип ;-)

Помислете и кажете Smile

Поздрави и приятна вечер!
Янков
Съгласен съм напълно с теб , Янков ! Кефиш много с идеите си , нека да покажем освен , че нашите машини са по-здрави , по-безопасни но и , че водачите им ( ние ) сме по-дисциплинирани на пътя !
Може някаква лепенка да си сложим , от сорта на : " Аз,шофирам безопасно , а вие ? " Макар , че точно такава съм виждал някъде , но можем да измислим наша си в този дух , свързана с безопасността и спазването на правилата и с толерантността на пътя .
Супер идея . Подкрепям Явор и бих помогнал за развитието и .
Идеята е отлична!
Започвам да мисля за послание...
Няма по-ценно нещо от човешкия живот и здраве!!
За съжаление започваме да ги ценим, когато са застрашени или ги загубим... Sad
От това може да излезе нещо наистина добро. С креативни идеи ще се получи. Подкрепям, макар и все още да нямам ясна представа.
Yankov Wrote:4. Регистрацията на кампанията
5. Разпространението на кампанията в страната (като начало)

- Можем да почерпим опит от Волво Камиони...,те имаха такава кампания Wink . Ще се постарая да потърся контакт с тях.
- Нека запознаем МотоПфое с идеята,и може да разпространяваме стикери чрез тях...,те също имат печатни издания Smile
kire Wrote:...
- Нека запознаем МотоПфое с идеята,и може да разпространяваме стикери чрез тях...,те също имат печатни издания Smile
Точно там се целя, Кире Smile Да отидем с предложение, а не с искане Smile

И много се радвам, че има желаещи Smile
Остава да помислим за мотото...
Също така, както вчера ми предложи Тайгъра - може да добавим и борбата срещу корупцията при пътните полицаи. Тоест да наблегнем на вредата от това да подкупиш пътен полицай.

Та колеги, имате ли вече предложения за мото? Smile

Ето тук има разни примери, които са били атрактивни за БТВ. Нищо не ни пречи да си направим и по-добра! Smile
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.btv.bg/otgovornost/infotmacia/podkrepeni-kampanii/">http://www.btv.bg/otgovornost/infotmaci ... -kampanii/</a><!-- m -->

Поздрави,
Явор
Много хубава идея!
Една идея за мото: "Шофирай разумно, остави корумпираното ченге гладно" Big Grin
Ами , за борбата с корупцията при пътните полицай , може да отпечатаме фалшиви двайсетолевки и да им ги раздаваме , а на гърба да пише " Усмихни се , снимат те камери ! :lol:
Mihov Wrote:Ами , за борбата с корупцията при пътните полицай , може да отпечатаме фалшиви двайсетолевки и да им ги раздаваме , а на гърба да пише " Усмихни се , снимат те камери ! :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Силно! ;-)
Pages: 1 2 3