Волво Клуб - България

Full Version: 850 T5 R проблем със запалването
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги! Имам проблем със запалването,върти само и нейска да запали.Ако може някой да помага.Благодаря! Smile
A бензин има ли?
50 литра.Но го закачихме на компютъра и се оказа датчика на разпределителният вал. Smile
Здравейте колеги! Малко да използвам темата..от скоро съм с 850 и има проблем при запалването..Като я запаля(студена) почти веднага изгася след запалването..падат оборотите и изгася.Ако я запаля и държа газта и изобщо двигателя на по-високи обороти колата работи и като загрее малко даже и да пусна газта двигателя не изгасва.Въпроса е малко да загрее и няма проблем...Сравнявам с S40-ката при запалване на студен двигател,държи високи обороти над 1000 и с загряване на двигателя оборотите падат и се нормализират.А при 850-ката това го няма.При топъл двигател всичко е наред.Не знам термостата дали има нещо общо,но 100% е за смяна....На място 15 мин. не може да загрее, а на път температурата спада...
dryn Wrote:Здравейте колеги! Малко да използвам темата..от скоро съм с 850 и има проблем при запалването..Като я запаля(студена) почти веднага изгася след запалването..падат оборотите и изгася.Ако я запаля и държа газта и изобщо двигателя на по-високи обороти колата работи и като загрее малко даже и да пусна газта двигателя не изгасва.Въпроса е малко да загрее и няма проблем...Сравнявам с S40-ката при запалване на студен двигател,държи високи обороти над 1000 и с загряване на двигателя оборотите падат и се нормализират.А при 850-ката това го няма.При топъл двигател всичко е наред.Не знам термостата дали има нещо общо,но 100% е за смяна....На място 15 мин. не може да загрее, а на път температурата спада...
А бензин има ли :!: :!: :!:
Имаа Big Grin Скоро и газ ще има Smile
dryn Wrote:Имаа Big Grin Скоро и газ ще има Smile
Eми, щом има бенДзин, значи не знам какво може да е :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , ама все пак не може ли да и пуснеш един тестер, провери, стъпковия мотор,МАП-а и ламбдата, термостата няма общо с това, но щом не загрява за около 5 минути, значи е блокирал в отоврено положение, цеената му беше около 15 лева, и аз трябва да сменя моя, че нещо не ми харесва :!: :!: :!:
Ще я видят и кaто е решен проблемa ще пишa Smile
Зaмърсен стъпков мотор и дроселовa клaпa. При мен товa беше проблемa Smile
сондата няма как да е, ако е ччак толкова зле, колата ще влезе в авариен режим и ще гори просто повечко готивце